Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sok mozgás segítségével...

A sok mozgás segítségével abbamaradhatnak a haskorgások a suliban?

Figyelt kérdés
Orvoshoz is elmentem, de azt mondta nincs semmi problémám, mindent kipróbáltam, akár minden szünetben ettem, akár egész iskolai nap alatt nem ettem, mindig korgott a hasam.

2013. aug. 26. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez az iskolában nagyon ciki volt nekem, a tanárok nem szóltak, az osztálytársaim nagyrésze megértette, viszont voltak akik kicikiztek miatta, pedig én tényleg nem tehetek róla.
2013. aug. 26. 21:04
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam először, hogy talán a tejre lehetek allergiás, de ha nem ittam, akkor is jelentkezett a korgás.Amikor csak zöldség- és húsféléket, vagy egész nap csak vizet fogyasztottam, szóval akármit tehettem, mindig korgott.És nem csak az iskolában, otthon is, csak ott ugye nem zavar.
2013. aug. 26. 21:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a későbbiekben nagyon-nagyon kellemetlen lehet, ha például munkahelyem lesz stb.
2013. aug. 26. 21:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval arra gondoltam, hogyha rendszeresen, napi szinten sportolok, akkor tehetek ezellen valamit?
2013. aug. 26. 21:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez miféle betegség? Nagyon megnehezíti az életem.
2013. aug. 26. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy részletekben írtam ki, de másképp kijött egy üzenet, hogy fennakadt a trágársági automata szűrőn és nem engedte kiírni.
2013. aug. 26. 21:06
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom mi ez, de szerintem menj el egy másik orvoshoz. Lehet hülyeséget írok, de belgyógyász nem foglalkozik ilyennel?
2013. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azóta megoldódott? Csak mert sajna engem is érint a dolog és rendkívül kellemetlen..:( Nem találok rá semmi megoldást én sem.
2019. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!