Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utálok edzeni! Mi a teendő?

Utálok edzeni! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja nekem hogy sportoljak egy évig jártam is kosárra de nem bírom azt hogy az edzők parancsolgatnak nem bírom elviselni. Itthon jobban szeretek súlyzózni meg ilyenek. De ha valahova el kéne járjak azt nem bírom.

2013. aug. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Normális edzést.

Keress.

2013. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké az is normális volt de az összes edzésen az edzők parancsolnak meg nagyon nem is szeretek futni tehát...
2013. aug. 27. 18:52
 3/8 anonim válasza:
67%
Ha szeretsz súlyzózni menj kondiba ott nem parancsol senki, ha nagyon pénzes vagy meg felvehetsz egy személyi edzőt aki szintén nem parancsolgat csak segít. Vagy menj aerobikra ott sem parancsolgatnak csak utánuk kell csinálnod a mozdulatokat, illetve szerezz barátokat és kosarazzatok együtt edző nélkül, vagy focizzatok, kézizzetek amit akartok.
2013. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a barátok megvannak ma is voltam focizni :)
2013. aug. 27. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
csináld amit szeretsz, nincsenek kötelező sportok. Én pl itthon végzek súlyzós edzést, hétvégén pedig foci van.
2013. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A Calistenic bizonyára tetszene. Ott a saját edződ vagy. :)

Kombináld a súlyzózást és a calistenicet.

2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj olyat, amit szeretsz.
2013. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szergej55 ***** válasza:
Akkor én is azt ajánlom, hogy csinálj olyat, ami motivál és érdekel.
2013. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!