Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet fogyni a jógától és a...

Lehet fogyni a jógától és a qigongtól? Nem aerob mozgás kell? Vagy ezek aerob mozgások?


2013. aug. 27. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Máshogy látjuk itt a dolgokat, ezzel nincs gond. Én inkább az aerob + erősítő (súlyzós vagy saját testsúlyos) edzéseket ajánlom, ő meg a jógát. Az is egy módszer.

Igazából az étrend számít többet.

2013. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából.. aerob. Mint a kocogás, vagy az alvás.


Viszont a lényeg, hogy közben milyen hatás éri a szervezetedet. Alvás tudjuk hogy jó, qigongról és jógáról én mondom hogy jó (most ez csak kultúra kérdése, nem várhatjuk egy Magyarországon hogy minden jó és hasznos dolog közismert legyen, itt flabelos van meg zumba, na ez a trend) futást.. futásról meg sokat lehet beszélni.


Hogy Montezhez csatlakozzam, én is aerob edzést ajánlok + erősítést. Erősítés akár lehet intenzív is, magas pulzustartománnyal, de alapvetően, és főleg mostanában a mottóm a gyógytornás aerob + az erősítő edzés. Ez benne is van a mozgásról szóló válaszaimban.

2013. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!