Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég lenne ez így?

Elég lenne ez így?

Figyelt kérdés
Szóval arrol van szó, hogy 13 éves vagyok és hát az utóbbi időben feljött rám egy kis felesleg, ami engem nagyon zavar.. :S És arra gondoltam, hogy napi rendszereséggel mennék futni egy órára vagy félre,( mikor hogy engedné időm) és itthon is tornáznék pár órát ennyi mozgás elég lenne?

2013. aug. 28. 20:47
 1/6 *Glissade* ***** válasza:
Az étkezés hol marad?
2013. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó hát azért gondolhatod, hogy mivel mozgok és azon vagyok, hogy lefogyak, nem fogok pizzát, hamburgert ennni vacsira :D Amúgy igen igazad van elfelejtettem leírni, hát természetesen a zsíros ételek háttérbe szorulnak és több lesz a zöldség és gyümölcs. És nem fogom magam tele enni, de azért éhezni sem fogok. :)
2013. aug. 28. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ez a lényeg.

A gyümölcs pl. pont nem diétás kaja a cukor miatt.

A fehér lisztes dolgokat is mellőzd.

A sok zöldség jó, de legyen meg a fehérjebevitel. Tojásfehérje, sovány húsok, legalább 70g egy nap neked (saccoltam, száraz tömegre, de 1,5g testsúlykilónként minimum). Telített zsíros ételek kerülve, ez jó, a telítetlen zsírok viszont mehetnek.


És jó lenne minél többször enni, ha már megvan a napi adag. Szám sezrint 6-szor, 8-szor is, lefekvés előtt két órával is, mindegy, mennyi az idő.

2013. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm kedves utolsó. :)
2013. aug. 28. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
És kedves első!
2013. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 *Glissade* ***** válasza:

Ami még lemaradt, hogy 20 kilogramonként napi 1 liter tiszta vízre (nem csapvíz) van szüksêged.

Fehér cukor, konyha só kuka!

Fehérliszt, fehér kenyêr kuka!


Hellyette cserélj le mindent tk.-ra. A gyümölcs szerintem mehet amennyiben nem eszel fehér cukrot!


Edzés:

Futás súlyfelesleggel elvileg felejtős, viszont ha te birod, akkor mehet, normális cípőben és nem betonon.

Tornácska jó lesz párhétig arra, hogy kirángasson a tespedésből, utána inkább válts át normális edzésre.

Iktass be pihenő napokat!

2013. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!