Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity edzésprogram alatt...

Insanity edzésprogram alatt ti mit esztek?

Figyelt kérdés

4.hete csinálom az edzésprogramot, viszont nem látok még olyan nagy változásokat magamon. Edzés után mindig fehérjét eszek,lemondtam a fehér kenyérről,helyette rozskenyeret szoktam,vagy barna kenyeret,de azt is csak suliba 10 óraira. Reggelire natúr joghurtot eszek gyümölccsel, vagy natúr zabpelyhet tejjel. Viszont ebédelni itthon szoktam és mivel elég sokan vagyunk így az fehér liszttel és cukorral készül,mert elég drága lenne,ha mással készítenénk. Szerintetek,ha nem vagyok kövér és izmosodni szeretnék leginkább,akkor az ebéd sokat fog rontani a napi étrendemen? Vagy folytassam így tovább?:)

Köszi előre is a válaszokat!


2013. szept. 7. 18:22
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én most járok a 2. hét végén. Amikor elkezdtem, akkor nagyon eltökéltnek éreztem magam. A lifetilt.hu-n találtam 1400 kcal-s mintaétrendet, azt terveztem követni. Aztán a 4. napon becsúszott egy kis (inkább jó sok :))) süti, és onnantól rendesen eszem, amit eddig is. Sajnos nálam ez nem kevés édességet jelent.

Így változást természetesen én sem igazán látok magamon, bár a karom izmosabbnak tűnik, és az erőnlétem is jobb lett.

Sztem azzal az étrenddel, amit te csinálsz, biztosan jó eredményt fogsz elérni. Bár a barna-vagy rozskenyér helyett, én inkább szénhidrátcsökkentett kenyeret ennék.

2013. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!