Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elegendő lehet szép kockásabb...

Dubstep91 kérdése:

Elegendő lehet szép kockásabb has eléréséhez ha heti 5x 8km ert futok, meg itthon 5 minutes shaper géppel erősitek hasra?

Figyelt kérdés
Meg persze igyekszem minden nap elegendő fehérjét bevinni,kenyeret is keveset eszem már vagy csak nagyon keveset. 5 minutes shaper től egymagába nemvárok csodát,igaz van egy terhelése de napi 5 perc alatt szerintem nemlehet világot váltani,ezért többet is szoktam vele dolgozni igy futás melett.Ha már itthoniak megvették miért ne használnám ha ők nem.. Decemberig amúgy is megjön edzőpadom 100+ súlyokkal úgyhogy onnantól nem lesz heti 5 futás szerintem. F/21 / 183 / 83

2013. szept. 20. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsönel tömegnövelés kell nagyonkevés kardioval nöjön az izom ha már megvan a kellő izom a hasadon utána szálkásito diéta kell.
2013. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, majd ha azt akarod, hogy látszódjon is a hasizom, akkor szálkásító diéta, nem elég a kardio edzés.
2013. szept. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!