Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy súlyról való fogyáshoz...

Nagy súlyról való fogyáshoz milyen edzéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

90kg vagyok, 165cm. igen tudom. nem kell elmagyarázni hogy durva, tisztában vagyok vele, változtatni szeretnék.

dolgozom, és sajnos csak minimális időt tudok szentelni mozgásra, reggel (munka előtt) és este (munka után)

edzőtermet nemtudom megengedni magamnak, szóval itthon végezhető gyakorlatokra lenne szükségem, vagy olyasmi mint futás, kerékpározás stb..

segítség kéne hogy miből mennyit hogyan stb..

eddig nem sportoltam semmit, nehezen is bírom, ezért lenne jó valami rendszert vezetni a dologba.

Rubint Réka edzésterveit ajánlották páran, próbáltam de úgy gondoltam nem túlsúlyosoknak való mert úgy fájt a combom tőle hogy alig tudtam menni 1hétig..


2013. okt. 16. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl a gyors gyaloglás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis trénerezés jó lenne.
2013. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de írtam hogy az edzőtermet nemtudom megengedni magamnak, ezenkívül időm sincs rá.
2013. okt. 16. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
És ki írta, hogy menj terembe? ;) gyalogolni a környéketeken is tudsz és bicajozni is.
2013. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt értettem is, de nem írtad le mennyit, miből stb. és írtál gépeket is
2013. okt. 16. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
De leírtam azt is. Bármelyikből heti minimum 3-4-szer 40-50 perc.
2013. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!