Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokáig én wing chun kung fu...

Sokáig én wing chun kung fu tanultam. De nagyon érdekel a shaolin kung fu is. Melyek azok az egyszerű shaolin gyakorlatok amivel áttudom magam mozgatni és bizonyos izom csoportokat dolgoztatok meg?

Figyelt kérdés
Milyen shaolin kung fu gyakorlatokat lehet otthon is elvégezni ami könnyen kivitelezhető nem bonyolult nincs benne szaltó vagy ugra bugra és bizonyos izmokat meg mozgat ???
2013. okt. 21. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

7 pecsétes titok.

Járj utána magad

2013. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Erre a kérdésre elég nehéz válaszolni, mert sok ilyen van, de nehéz őket így megmondani. Szerintem menyj el egy shaolin kung fu edzésre, állj be (a legtöbb egyesületnél, mint nálunk az első edzés ingyenes) és ott az edzésen nézd meg milyen alapgyakorlatokat csinálnak. Azokat csináld otthon, vagy ha tetszik az edzés járj oda edzeni. Én amikor elkedztem shaolin kung fu-t, az első egyesületbe ahova mentem, ott is maradtam. Én szerintem több erőfeszítést vesz igénybe az, amég otthon bemelegítesz, elkezded a gyakorlatokat, esetleg nem emlékszel tisztán rájuk, főleg hogyha hibázol senki sem fog tudni kijavítani. Na meg aztán még le is kell nyújtanod. Szóval szerintem az a legegyszerűbb, ha eljársz edzésekre. Ha az első egyesület ahova mész, nem tetszik, nem válik be, akkor keress másikat, de ne add fel.
2013. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!