Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő "testépítő vagyok" és...

Kezdő "testépítő vagyok" és szeretnék rövid idő alatt, viszonylag nagy és szálkás izmokat felszedni, de természetesen tápszer nélkül! Miképp csináljam?

Figyelt kérdés
Esetleg írnátok étrendeket és gyakorlatokat nameg persze a várható időtartamot?
2009. nov. 19. 10:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem kiírni hogy 15 éves vagyok! Ez számít valamit?
2009. nov. 19. 10:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem fog menni...viszonylag rövid idö alatt.
2009. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végül is ha csoda genetikád van sikerülhet! Markus Rühl is 5 év alatt lett profi:) body.builder.hu ALAPISMERETEK!
2009. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is akarok ilyen izomtorony lenni, csak azért jól nézzek ki meg minden..feszüljön a póló és ne a hájtól xD
2009. nov. 19. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Hali!


bocs de elég vicces amit leírtál:D először mindenképp tömeget kell növelned hgoy abból tudj szálkásodni.Így hogy most kezded egyből nemlesznek szálkás izmaid..

2009. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 évesen nemigazán szabad elkezdeni a testépítést már bocsi, mert gátol a növekedésben.
2009. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké...tudom, de igazából hülyén fogalmaztam meg.. Nem testépítéssel szeretnék foglalkozni, csak azt szeretném elérni, hogy formás és viszonylag szálkás izmaim legyenek..Amit egyikőtök írt az hasznos volt, miszerint először tömeg és aztán szálkásodás..neki köszönöm, de ha ilyeneket írtok, hogy gátol a növekedésben..háttt kössz hogy jótanácsokat adtok effelől is, de ez számomra nem hasznos és nem a kérdésemre kaptam választ..ne haragudjatok, tudom hogy segítságnek szántátok meg jóakaratból [amit köszönök :)], de ez nemkell..
2009. nov. 20. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
HÜLYESÉG !! Nem gátolja a növekedést !!!!
2009. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!