Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha eddig soha nem tornáztam...

Ha eddig soha nem tornáztam semmit, de most elkezdem keményen akkor le kell hogy fogyjak ugye?

Figyelt kérdés
azt mondják ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel, fogyni fogsz!85 kg vagyok.ez a kalória számolgatós izés dolog valahogy nem megy nekem szóval csak kevesebbet fogok enni mindenből pár kanállal.
2013. nov. 23. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kalória mínusz kell fogyáshoz. Elérheted így is, de jobb lenne célzott étrenddel.
2013. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezért mondják az,hogy a kaja kiszámolása az odafigyelés rá mutatja az igazi elszántságot és szorgalmat nem feltétlen az edzés.

minden hülye tud szoba bringázni heti 5-6x 1 órát az nem tudomány.

2013. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
# 1 Szóval igen?csak tovább fog tartani
2013. nov. 23. 21:39
 4/9 A kérdező kommentje:
# 2 Olyan helyzetben vagyok hogy azt kell enni ami van.
2013. nov. 23. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy tovább tart. Mert az még jobb is lenne. Hanem ha nem megy elég fehérje, akkor nagy lesz az izomvesztés. Hiába nem sok izom van még, abból is lehet veszteni, ha nem jó az étrend.
2013. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jah oké,csak a főkérdésből az jött le,hogy nincsen kedved hozzá,nem az,hogy nincsen lehetőséged rá.

mindettől függetlenül a rendszeres edzés élettanilag is hatásos ha nem is fogysz tőle akkor is,szóval kezd el persze.

2013. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szétválasztó diétát.
2013. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 5 izomvesztés??miért veszitenék izmot mikor edzek??

ezt valahogy nem értem..


# 7 köszönöm,nem

2013. nov. 24. 01:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Még tökéletes, magas fehérjés diétával is van izomvesztés szálkásításkor, nemhogy sza r étrenddel. kalória mínuszban a szervezet szeret az izmokhoz nyúlni, mivel kevés a tápanyag. Tehát mindig van izomvesztés. Ez nem vita tárgya, ez tény.
2013. nov. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!