Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2-3 héten már lenne változás...

2-3 héten már lenne változás szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem fogyni szeretnék, csak kicsit formálni az alakomat, különös tekintettel a lábaimra, mert picit "nagyok".

Szerintetek napi 15 perc szobabicikli (130 a pulzusom közben, kb. 120 kalóriát égetek) + 2 naponta 1 óra ami alatt ezt csinálnám : http://www.youtube.com/watch?v=s3zAG4zvVpc, látszana 2-3 héten belül a változás? Mert sajnos mindig feladtam, de most szeretném ha lenne egy kis motiváció (ami nálam az lenne, ha látnám minnél előbb a változást). :/ :)

De ha van jobb ötletetek, mondhatjátok. :)


2013. dec. 8. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:
164 cm, és 54 kg vagyok. :)
2013. dec. 8. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fogyni szeretnél, de túl nagyok a lábaid, akkor mégis mi van velük, "túl" izmosak?


15 perc szobabicikli az holt ajkán a csók.


Étrended milyen?


2-3 hét alatt egyébként nem sok érdemi változás lenne, de előbb döntsd el, hogy izmosítanál, vagy zsírt égetnél, mert kicsit ellentmondásos az írásod.

2013. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát.. alapvetően vékony lenne a lábam, de kicsit lötyög, és feszesíteném.. :)
2013. dec. 8. 10:49
 4/5 A kérdező kommentje:

Étrendre nem tudok figyelni, bárki bármit mond.. nekem betarthatatlan h napi 5ször egyek, kicsit.

2 liter víz naponta meg van. :) és eszek zöldséget, gyümölcsöt is rendesen.

2013. dec. 8. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyél 3x de a tápanyagmennyiség legyen meg, enélkül hiába próbálod, a semmiből nem tud építkezni a tested.


Szerintem végezz súlyzós, vagy saját testsúlyos osztott edzést, amelyik tetszik, tömegnövelő étrenddel. Utána max szálkásítasz egyet. Google-->alapismeretek-->builder weblapja. Jó olvasgatást!

2013. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!