Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal lehet lefogyni?

Milyen sporttal lehet lefogyni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 171 cm és 55 kiló! Szeretnék nyárra fogyni a hasamból, derekamból, illetve a combomból! (máshonnan nem kéne) olyan sportot keresek amitől SEMMIKÉPPEN nem leszek izmos se a hasamon se a combomon! esetleg a joga vagy pilátes felel meg ezeknek az elvárásoknak?:s szerintetek?:) Válaszokat előre is köszönöm!:)


itt egy kép, hogy milyen alakot szeretnék elérni!:

[link]


2014. jan. 21. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni, hogy most hogy nézel ki. Olyan nincs, hogy csak hasból meg combból fogysz. Szerinted ezen a csajon nincsen izom? Erősíts nyugodtan, úgysem leszel túl izmos. De ha nekem nem hiszel: healthyceleb.com/candice-swanepoel-workout-routine-and-diet-plan/1625


,,This 5 ft 9 in model likes kickboxing, jumping ropes and building muscles."

2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért van valakinek jó alakja mert izmos,te észlény.

Ráadásul az az egészséges.


De bszd csak el fogyózassal az alakod és a szervezeted,nekem nem baj..

2014. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de azért tettem fel a kérdést mert pont fogyókúrázni nem akarok, mert tudom, hogy az nem jó! és persze mindenkin van izom, énse arról beszélek csak úgy értettem, hogy nem olyan sportot szeretnék űzni ami által úgy leszek izmos, hogy az látszik is, erős vádli vagy izmos (finoman kockás) has! elsőnek köszi!
2014. jan. 21. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nőknél elég kemény munka kell a nagy izmokhoz, hosszú hónapok, évek. Egyébként nem úgy működik, hogy edzegetsz, egyik reggel felkelsz és: hoppá túl izmos vagyok. Ha úgy érzed, hogy már jól nézel ki akkor abbahagyod a keményebb edzést, de izom nem fog rád menni étrend(tömegnövelő) nélkül. Persze ha elérted a kívánt testek akkor sem szabad abbahagyni a mozgást, szinten kell tartani vagy különben megint hízni fogsz.
2014. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!