Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 13 éves 157 cm magas 48...

Egy 13 éves 157 cm magas 48 kilós lánynak mennyit kéne sportolni naponta?

Figyelt kérdés

Én 20-50 percet szoktam, de vannak lusta napjaim mikor csak a reggeli 10 perces tornára vagyok képes..

(egyébként kardiózni, zumbázni, areobikozni szoktam)



2014. jan. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hobbi szinten (szóval önszorgalom céljából) nincs időhöz kötve, kortól ez független. Így is sokkal többet sportolsz sokaknál. :)
2014. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó az, ha nagyjából minden nap mozogsz.


Mondjuk én ideálisnak tartom, ha az ember minél korábban elkezd értelmes, fejlesztő mozgásokat is végezni, de már az is jó, hogy van kedved mozogni!!!

2014. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne haragudj de szerintem még az a max.50perces torna is édes kevés ha télleg arra vágsz,hogy elérd az ideális sportolást.Nekem heti 4x van 1,5 órás edzésem és emellett eljárok futni és cardió edzést végzek.

Nem mondom,hogy minimum ennyi testmozgás kell,ennyi aamennyit én csinálok nekem is elég kimerítő de megéri.Szerintem az ideális az napi 1,5-2 óra.

2015. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!