Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki mondana olyan külföldi...

Valaki mondana olyan külföldi oldalt ahol jó sportfogadással kapcsolatos tippeket adnak?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami sportfogadással kapcsolatos jó taktikát?

2014. jan. 29. 22:16
1 2
 1/11 hookuszpook ***** válasza:

Szerintem az utóbbi megoldás jobb, mint a tippek. Keress rá a sportbefektetés kifejezésre. Ez egy rizikó nélküli módszer.

Ha mégis inkább tippeket szeretnél, azt is találsz az ezzel foglalkozó oldalon.

2014. jan. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felejtsed el ! Nálad jobban senki sem tudja.Amennyiben Te sem tudod elég jól ,akkor inkább válassz más sportágat,.
2014. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja,hókuszpóknak igaza van !
2014. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azt felejti el mindig,hogy a haszonhoz milliós nagyságrendű kezdőtőke kell.
2014. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hookuszpook ***** válasza:

Nem felejtem el, de inkább egy nagy összeggel kezdek fogadni úgy, hogy biztosan ne veszítsem el, mint hogy apránként ugyanannyit elbukjak. De elolvasás után mindenki el tudja dönteni, neki melyik a szimpatikusabb.

Egyébként nem feltétlenül kell az induláshoz milliós összeg, még a fele sem. Az viszont természetes, hogy a nyereség is arányos a befektetett pénzzel. De, ha jól gondolom, ez a rizikós fogadásnál is így van.

2014. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ezzel a sportbefektetéssel kapcsolatban tudnál nekem segíteni, hogy ez hogy működik? Azt megtaláltam hogy mi az értelme de hogy hogy kell csinálni vagy milyen meccseket kell rakni vagy ilyet nem találtam.
2014. jan. 31. 20:22
 7/11 hookuszpook ***** válasza:

A meccsek kiválasztásánál csak az a szempont, hogy melyiknél lehet úgy fogadni, hogy az biztosan nyereséges legyen, bármi is lesz a végeredmény. Teljesen mindegy, hogy ez foci, kosárlabda, jégkorong vagy akármi más. Nem kell érteni a sportágakhoz, nem kell ismerni a csapatokat, játékosokat.

Ezeknek a meccseknek, illetve fogadási lehetőségeknek a megtalálása nem egyszerű feladat, de van szoftver, ami segít ebben. Az megmutatja az eseményt és hogy melyik irodákban kell fogadni. Ezután már csak be kell írni a tétet a fogadószelvényre és rögzíteni a fogadást.

Ha lesz még kérdésed, írjad.

2014. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani ilyen szoftvert?
2014. jan. 31. 21:16
 9/11 hookuszpook ***** válasza:
A sportbefektetéssel foglalkozó oldalon van hozzá link, de ha nem találod meg, akkor írj privátban, ott megadom. Itt nem írhatom le, mert kitilthatnak érte, ha webcímet írok ide.
2014. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerinted bet365 mellé milyen oldalra kellene regiszrálnom? Te is a szoftver ingyenes verzióját használod?
2014. febr. 3. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!