Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csomagmegőrző helyek Budapesten?

Csomagmegőrző helyek Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most jöttem fel (illetve le, ha a domborzati viszonyokat nézzük) Budapestre, és szeretném szétgyilkolni magam (futás, dombozós futás, erősítés, stb.). Van már alap, kicsit több mint fél éve folyamatosan edzésben vagyok, most csak nem szeretném abbahagyni. A kérdés az lenne, hogy Budapesten hol vannak olcsóbb csomagmegőrző helyek? Ideális az lenne, ha megúsznám mondjuk 100 forintból vagy olcsóbban. Budapest elég nagy, így a bőség zavarától szenvedek, de elsőre ezeket a terepeket néztem ki magamnak:

[link]


Ha ezektől 20-30 percre (12-13 km/h-s sebességgel számolva) van ilyen csomaglerakó hely, az már jó lenne, annál úgyis többet futnék. Már próbáltam guglizni, hátha van ilyesmi honlap, amin fent vannak Budapest csomagmegőrző helyei, de eddig sikertelenül. De gondolom csak rosszul gondolkozom. Még gondoltam arra, hogy hátha esetleg könyvtárakban van ilyen lehetőség (ahonnan jöttem, ott le kellett raknom a cuccomat, anélkül be sem engedtek, szekrény és kulcs volt hozzá). Az se lenne rossz, ha lenne valamilyen lehetőség lezuhanyozni edzés után, de az nem létszükséglet, jobb híján sziszegős szappan, öltözni meg maximum átöltözöm egy WC-ben, ha nincs más.


Előre is köszönöm az ötleteket, segítségeket.



2014. febr. 11. 13:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!