Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta mennyi ideig kell...

Naponta mennyi ideig kell hullahopp-karákáznom nagyjából, hogy legyen valami eredménye?

Figyelt kérdés
nyilván 1 hét alatt nem lehet semmire se menni, de úgy fél hónapon belül már nagyon kéne hogy látszódjon valami.

2014. márc. 15. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a cél?
2014. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az étrendre is figyelni kell!
2014. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

"Nyilván egy hét alatt még nem nagyon látszódik semmi, no de 2 alatt már csak." :D


Először is: a fogyás étkezés függvénye, normális diéta kell hozzá. Másrészt én nem tudom, mennyire lehet fokozni az intenzitását a hullahoppnak, de szerintem értelmesebb volna valami normális, lábalapú aerob edzést végezned heti 3-4 alkalommal. Jó tested viszont nem csak attól lesz, ha kevés rajtad a zsír. Némi izom sem ártana, ezt viszont súly ellenében végzett edzéssel és más fajta étrenddel tudnád elérni.


Tömegnövelő étrend, szálkásító étrend, alapismeretek, ezekre keress rá.

2014. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Heti 3× 45 percet edzek. :) és figyelek az étrendemre is, diétázom. Csak el akartam kezdeni a hullahopp karikát is, mivel sokan ajánlják. :)
2014. márc. 15. 17:38
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a válaszokat! Első: a cél deréktájon karcsúsodni.
2014. márc. 15. 17:39
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

NEM lehet deréktájon karcsúsodni.

A zsír ledolgozásához futás az izomzathoz meg hasprés kell.

2014. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Ugye tudod, hogy nincs helyi zsírégetés? Tehát attól, hogy te egy adott helyre gyakorlatokat csinálsz, még nem fog a zsír onnan eltűnni. De akkor már írd le a diétádat, gyanús, hogy nem lesz jó.
2014. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Erre a válaszra számítottam. Nincs helyi zsírégetés,attól, hogy pörög a derekadon a karika még nem megy össze a derekad mivel nincs helyi zsírégetés.
2014. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
6-os, pontosítsuk: a zsír ledolgozásához elsősorban megfelelő étrend és aerob edzés kell. Nem feltétlen kell ez utóbbi futás legyen.
2014. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

9es válasz korrekt

és igen, általában a diétával is baj van, meg sok mással.


de szerintem már ott elbukik az egész, hogy egy egocentrikus nő szebb akar lenni. lehet, hogy túl magasra teszem a lécet, de szerintem jó edzés nem létezik jó szellemi állapot, motiváció, személet, érdeklődés nélkül. és persze a sport is jellemformál.


hétköznapivá fogalmazva ezek a "láttam 1 jó pasit és nyáron bikinire kell vetkőznöm" jellegű "gyorsan fogyjunk 20 kilót 1 hónap alatt úgy hogy kevesebb sütit eszünk" projektek sosem szoktak működni.

2014. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!