Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet365-el kapcsolatos kérdések?

Bet365-el kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Ha én most feltöltök a bet365-re 3000ft-ot akkor én automatikusan megkapom a bónuszt rá vagy azt igényelnem kell?


Ha én feltöltök 3000ft-ot, akkor azt egyben kell megjátszanom egy meccsen legalább egyszer hogy kifizessenek vagy úgy is lehet, hogy 3db meccsre fogadok 1000ft-al?


Csak az útlevelem jó életkorom igazolásához, vagy jó a személyigazolványom is ehhez?



2014. márc. 29. 14:25
 1/1 hookuszpook ***** válasza:

Regisztráció után küldenek egy e-mailt, abban lesz egy kód, azt kell majd magadnod az iroda honlapján a levélben szereplő utasítások szerint.

A befizetett összeg 100%-át (max. 50 EUR) kapod meg bónuszként. Ezt kifizetés előtt 6-szor meg kell játszanod. Az mindegy, hogy mennyi meccsen, csak legalább 1,5 legyen az odds és ne ázsiai hendikep vagy gólok száma fogadás legyen.

Bármilyen hivatalos fényképes igazolvány jó az életkor igazolásához. E-mailben kell majd elküldened a másolatát.

2014. márc. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!