Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egészséges tömegnövelés...

Egészséges tömegnövelés lehetséges?!

Figyelt kérdés
178cm vagyok 63kilóval. nemtudom mennyire átlagos ez a mai világban. Szoktam sportolni,edzeni..szálkásnak mondanám magam,de inkább nagyobb izom tömeget szeretnék.Tudom,hogy az ilyen mesterséges szarok egyáltalán nemjók. Tudom,hogy a B12vitamin használható étvágyfokozó ként,de szerintem ez nem annyira hatásos.Az étkezésemről annyit,hogy azt eszek amit éppen főz édesanyám.Szeretnék edzeni és jó testet formálni magamnak,létezik olyan anyag ami nem roncsolja a vesém,a hormon rendszerem és stb dolgokat? Ha valaki tud ilyet legyen szíves adjon párötletet. Plusz ha szedném és idővel abbahagynám akkor összesnek majd az izmaim?jellemző szokott lenni nem?

#edzés #sport #gyúrás #szer #kieészítők #táplálékiegészitő.
2014. ápr. 3. 14:12
 1/3 Osynho ***** válasza:

"Tudom,hogy az ilyen mesterséges szarok egyáltalán nemjók. "


Mire gondolsz?


"Szeretnék edzeni és jó testet formálni magamnak,létezik olyan anyag ami nem roncsolja a vesém,a hormon rendszerem és stb dolgokat? "


Rendes étkezés.


"Plusz ha szedném és idővel abbahagynám akkor összesnek majd az izmaim?jellemző szokott lenni nem?"


Mit szednél?

2014. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha nemvoltam elég egyértelmű akkor tömegnövelőről van szó ;)
2014. ápr. 3. 18:31
 3/3 Osynho ***** válasza:
Nem voltál egyértelmű, mert "ilyen mesterséges szarok"-at írtál, de a tömegnövelő nem mesterséges. Koncentrált kaja. Nem csodaszer. Így csak ettől nem fogsz megizmosodni, és összeesni, se, ha abbahagyod. Kaja az alapja mindennek, ezt lehet kiegészíteni tömegnövelővel. Vagy simán fehérjével, amihez keverhetsz gyors szénhidrátot.
2014. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!