Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elkezdenem...

Érdemes lenne elkezdenem megint lovagolni?

Figyelt kérdés
Most 17 éves vagyok és kb 4 éve hagytam abba a lovaglást. Akkor addig jutottam el, hogy már tudtam szabadon (futószár nélkül) ügetni és könnyűügetni is persze. Vágtázni még nem tudtam szabadon. Mostanában azon gondolkozom, hogy szívesen újra nekikezdenék, szerintetek érdemes lenne? Vagy már túl idős vagyok? És túl keveset tudtam? Előre is köszi:)

2014. ápr. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sose késő elkezdeni. Én is tervezem pedig 27 éves vagyok.
2014. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyugodtan kezd el, én is 3 év után kezdtem újra, és fél év múlva már ugrattam, vágtáztam, versenyeztem, terepre járok :) Nyugodtan elkezdheted
2014. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem számít mikor kezded újra. Abban a lovardában a hová járok, most kezdett el lovagolni egy 50-es éveit taposó férfi. És nagyon gyorsan fejlődik. Ne hidd, hogy túl idős vagy hozzá :) ha szereted a lovakat, akkor mi akadálya, hogy újrakezd?
2014. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szucsikkkaa válasza:
Termèszetesen kezd újra..meg elvileg a biciklizni se felejtünk el úgyhogy lovagolni se...és sose kèső újból kezdeni ,.legalább megvannak az alapok ès nem a 0ról indulsz😜
2015. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!