Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 22 évesen még visszahúzódik a...

22 évesen még visszahúzódik a bőr, ha minden nap edz az ember?

Figyelt kérdés

Elértem egy határt, nem tagadom, 140 kilóhoz közel vagyok, tenni szeretnék elenne (nem szeretnék negatív válaszokat, ugyanis arra nem vagyok büszke,hogy elhíztam, de arra igen,hogy végre van elég akaraterőm tenni). Tudnátok segíteni? Milyen gyakorlatok a legeredményesebbek, naponta mennyivel kezdjem, stb? :)


22/L



2014. ápr. 9. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Sárga Kapszula könyvet. Minden benne van. De ne csak a fogyás részt olvasd el. És ha esetleg azt hinnéd, ez nem csak testépítőknek és fitness modelleknek szól. Ha felfogod a benne leírtakat és követed, akkor van esélyed még.

Gondosan megtervezett étrendre és mozgásra van szükséged, és ahogy fogysz egyre intenzívebb edzésre. 22 éves vagy. Fizikailag most lehetnél a top-on. De még nem késő. De később egyre nehezebb lesz. Ekkora túlsúly már egészségügyi kockázattal is jár. Nem kertelek, itt már komoly étrenddel és tervezett edzéssel is 2-3 év mire azt mondják, jól nézel ki. Úgyhogy én a helyedben sürgősen elkezdeném. A bőr visszahúzódásának mértéke genetikán is múlik. Különböző krémek talán segítenek, ehhez nem értek. De ekkora súlynál valószínű, hogy lesz még ezzel gond, először is állj neki egy megtervezett diétának. De ne valami gagyinak, hanem a sárga kapszula alapelveit kövesd.

2014. ápr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és lehet ez valami misztikusan hangzik, hogy Sárga Kapszula, és arra gondolsz, hogy valami kamu. De csak szólok, hogy Magyarország legnagyobb testépítő oldalának főszerkesztője írta, aki azért ért a testzsírcsökkentéshez egy keveset.
2014. ápr. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! El kell hogy keseritselek en 102 kg rol fogytam 65 re most keszulok has kar mell comb plaszzikara.:( 18 voltam amikor lefogytam most 22 vagyok
2014. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sárga Kapszula tényleg jó!!!


[link]


nagyon jó oldal, akkor is, ha csak fogyni szeretnél, nyugi ;)


férjem majdnem 130 kilóról fogyott le 77-re (30 évesen), és nem mondom, hogy nem maradt vissza egy kis lógó bőr, de nem vészes, plasztikára semmiképp sincs szüksége :) csak olvass el mindent figyelmesen, és vedd komolyan a diétát/testmozgást, kérj szakértői véleményt, mert 140 kilóval nem sportolhatsz akármit

2014. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:

Ha ésszel csinálod és LASSAN fogysz (heti fél kiló körül), akkor esélyes, hogy nem lesz csúnya a bőröd.

De ha kicsit csúnya lesz, akkor is megéri lefogyni. Plasztikáztatni is lehet, ha muszáj lesz. Ilyen esetben még talán TB-re is menne, de ehhez nem értek.

2014. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!