Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kínai Nike hamisítványról...

Kínai Nike hamisítványról tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés

Nem a Mike meg hasonló cuccokra gondolok, hanem amire ugyanúgy Nike van írva, rajta a pipával stb. Egy utánzat gyakorlatilag.

Mennyire szarok ezek? Egyáltalán nem érik meg az árukat? (az eredetinél kb. 60%-al olcsóbbak)

Csak edzeni kéne és elgondolkoztam rajta, hogy bepróbálok egy ilyet.



2014. ápr. 21. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Had lássák a parasztok, hogy milyen márkás cuccban edzel.
2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A terembe ahol járok mindenki márkás cuccokban tolja, tehát inkább azért, hogy ne lássák az urak milyen paraszt cuccban edzek.
2014. ápr. 21. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Èn konkrètan tegnap èrtem haza Kinàból, vettem magamnak egy Nike Free Run 3-ast, de van igazi Nike- om is. Konkretan, meg nem mondanàmmelyik az igazi es melyik a copy....
2014. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, szòval kint egy utànzatot vettem rendes Nike felirattal. Szerintem vegyèl nyugodtan!
2014. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Beruháztam egyre, ma jött meg.


Egy Nike Free Run 5.0 (utánzat?)-ról van szó, ilyen az eredeti:

[link]


A doboza rendesen meg volt gyűrve (gyanítom ez a magyar posta hibája), a cipőnek szerencsére semmi baja. Narancssárga Nike dobozban jött, rajta Nike logo, méret, vonalkód stb. A kép alapján nem tudok különbséget mondani a cipők között. Anyaga minőséginek tűnik, de mivel nincs eredetim, nem tudom összehasonlítani. A Nike+ szenzor is benne van szépen a betét alatt, kipróbálni nem tudom, mert csak az iPad/iPhone-os alkalmazással működik, nekem pedig Androidos telóm van. Kaptam mellé egy pár szintén Nike (utánzat?) zoknit és zöld cipőfűzőt.


55 USD volt, ami kb. 12000 Ft.

Itthon ilyen árakon találtam:

[link]


Kényelmes is. Mostmár igazából az a kérdés, hogy hosszú távon mennyire fogja bírni.

Ha nem megy szét, soha többet nem veszek itthon cipőt.

2014. máj. 17. 12:57
 6/7 anonim válasza:
teljesen egyetértek veled, kérdező! de ne mondd senkinek inkabb h hamis, mert kifikázzák, olyan okosak, es azt se tudjak h milyen, mert rendelni egy se rendelt, h kiprobalja;)
2014. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 smekker válasza:
Edzeni tökéletes,meg amúgy a Nike boltokban itthon szintén a kínai meg vietnámi cipőket árulják súlyos ezrekért..akkor hogy is van ez hogy a kínai a gagyi?
2014. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!