Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fájhat a bokám a rossz cipőtől?

Fájhat a bokám a rossz cipőtől?

Figyelt kérdés

Egy ideig ugrálóköteleztem naponta, és nagyon szerettem, de pár hét után elkezdett fájni a bokám, elég durván. Sima, kínai "sport" cipőbe csináltam, lehet ez a gond? Szeretném újra kezdeni, de nem állok annyira jól anyagilag, hogy vegyek egy új cipőt és aztán kiderüljön, hogy nem ez volt a gond.

Ja, és erről mit gondoltok? [link]


2014. ápr. 21. 21:42
 1/4 anonim válasza:
Ha túlsúlyos vagy vagy az izületeid rosszak, lehet attól is. Régebben nekem is volt, hogy indokolatlanul fájdult eg a bokám ,amikor még nőttem. De lehet a rossz cipő is.
2014. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 vagyok és max. 5 kg feles van rajtam. (173 cm/62 kg, 58 kilóval elég jól néztem ki) Tehát nem hiszem, hogy a túlsúly, vagy az ízületek lennének. Picike lúdtalpam van, esetleg még az jöhet szóba. Másra nem tudok gondolni. Csak még mindig nem tudom, hogy egy normálisabb cipő segítene-e. :(
2014. ápr. 21. 22:07
 3/4 anonim válasza:
Lehet a cipő miatt nekem is a rossz cipő miatt fájdult meg a lábam futás közben.
2014. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor lehet a lúdtalp, csináltass személyre szabott talpbetétet.
2014. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!