Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények a Tescoban kapható...

Vélemények a Tescoban kapható "Strength Nutrition" termékekről?

Figyelt kérdés

Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik próbálták. Csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Köszi!


Azért kérdezem, mert a Tescos termékekkel szemben vannak és mindig is voltak előítéleteim, viszont már sokszor meglepően jó minőséget tapasztaltam.


2009. dec. 27. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én eddig az epres fehérjét, és a csokis "tömegnövelőt" kóstoltam, mind a kettő ízre, oldódásra jó, de ebben az árfekvésben kapsz márkásabb terméket is.

Énn még akcióba vettem az epres fehérjét (2700 volt a 750 gramm) amúgy 4200, ennyiért kapsz zacskós bioteches fehérjét már.

Ez igaz a tömegnövelőjére is, 3000ért kapsz 1 kilós bioteches hypermass 5000-et (tápanyagban a tescos és a bioteches megegyezik).


A kreatin monohidrát, az meg kreatin monohidrát, teljesen mindegy hogy melyik gyártó csomagolásában veszed.

2009. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

BioTech Nitro Pure Gold protein 9.900 / 2270 g.

BioTech Nitro Gainer tömegnövelő 5.990 / 2500 g.


Akkor miről beszélünk?

2009. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
leginkább a kreatin monohydrate-ra vagyok kíváncsi, mert képtelen vagyok hízni, az étkezésemmel nincs gond, régebben elhasználtam egy Scitec Monohydrate-ot (600g), sikerült is híznom elég sokat kemény edzéssel (9-10kilót, amiből megmaradt 5-6). Gondolom a tesco-s lényegesen olcsóbb, mint a Scitec, mivel ugyanannyit nem költenék rá még egyszer. Ilyen protein cuccot nem akarok semmiképp, viszont kreatin nélkül képtelen vagyok hízni, már a gatyám rámegy, annyit kajálok.
2009. dec. 27. 14:08
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ne próbáld ki, én is kaptam, gondoltam ennél a terméknél tök mindegy a márka, de egyszerűen feloldhatatlan. Még forró vízben sem oldódik, tehát olyan, mintha homokot innál....
2010. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ma vettem Amino4000-ret belölle 1800-ért 100db-os,kinézetre majdnem olyan mint a ML Amino 2300 csak kicsit kisseb ami még tetszik is.Bár vitaminokból jóval kevesebb van ben ez szinte csak fehérje.Jónak tünik,meglátjuk 1 hónap mulva mit tud.
2010. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hello!A kérdésedre válaszolva...Mindegy,hogy hol veszed a kreatin monohidrátot,mivel az mindenhol ugyanaz!Azt írtad,hogy vettél scitec kreatin monohidrátot és híztál 9-10 kg-ot és 5-6 kg maradt meg...Annak a következő az oka:A kreatin szedésénél az első hét a feltötlő szakasz amikor feltöltöd magad kreatinnal ez fontos,majd a további hetek a megtartó szakasz én így nevezem,amikor a felvett tömeget nem adod le!A feltöltési szakaszban fogyassz négy adagot egy nap(tehát 20g-ot)2 edzés előtt, 2-t edzés után!A megtartó szakaszban fogyassz 2-t adagot,1-et edzés előtt,majd 1-et edzés után!A kreatin mellé érdemes szőlőcukrot enni,erősíti a hatást,de ha pénzes vagy akkor a kreatin mellé vehetsz fehérjét is amivel hamarabb legyurhatod a felvett tömeget,persze jó kaja mellett nem kell!Egyél fehérjedús ételeket pl:csirke,hal stb..
2010. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hali! Én most iszom a "tescos"fehérjét, és semmivel nem gázabb mint akármelyik hiper-drága.

Akciós volt 3700ft-750g, és kajajeggyel is elfogadták.

A többi terméküket nem próbáltam, bár ha a kreatinjuk forró vízben sem oldódik 5g/2dl akkor az felejtős!

Én a kreatint 5 esetenként 10g/2-3 dl forró tea, majd 3dl hideg víz kombóban iszom, úgy nem hajt hasat, és benősz tőle 2-3 cm karra.

2010. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gergoap ***** válasza:

Szia!

A Protein meg a Gainer akcióban megérik.

Az Amino elég gyenge, kicsi a tartalma.

A kreatinból pedig a Scitec-es Microntech-et ajánlom, az jól feloldódik kézmeleg vízben.

2011. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én most próbáltam. Jól oldódik tejben, csak normálisan össze kell shake-elni. Inkább energiiadús. Sportolóknak ajánlott inkáb. a hízás meg: Este 8 után egyél ne olyan sokat, inkább zsírosabb dolgokat és garantáltan hízni fogsz.
2011. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a tömegnövelőt akarom kipróbálni, de aránylag jó véleményeket olvastam róla, és ha kajajeggyel is elfogadják, akkor nincs miről beszélni, nemrég kaptam egy rakatot, a szükséges mennyiségű kaját pedig szerencsére még meg tudom venni amúgy is.


Tudom hogy ez nem sok embert érdekel, de a shakerről még nem írt senki. Nekem van! A scitec shaker jobban megéri, kb egy árban vannak, de ezt a shakert nagyon könnyű "félrecsavarni", és eléggé ereszt is. A sciteces shakeremmel nincsenek ilyen gondjaim, nagyobb is, jobb benne az oldódás. A strenght shaker ráadásul gagyin van összerakva, a rácsot pl úgy kell beletuszkolni, a másik shakernél pedig egyszerűen beleilleszkedik. Nembeszélve arról, hogy ez afféle olcsó, puha műanyagból van. Magyarul ilyet inkább ne vegyetek!

2012. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!