Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok izmosítani magamon?

Fenx kérdése:

Hogyan tudok izmosítani magamon?

Figyelt kérdés
Nem fogyni szeretnék csak izmosítani a hasamat karjaimat combomat. Tudtok valami videós edzést vagy hogy milyen gyakorlatokat végezzek milyen rendszerességgel?
2014. jún. 15. 14:15
 1/7 tkodit ***** válasza:

videós edzés kuka.

Saját testsúlyos edzésre ott a Fegyencedzés, de a súlyzós edzés hatékonyabb az izomtömeg növelésére.


+ a kaja dönti el a fejlődést. Izmosodáshoz tömegnövelő étrend kell.

2014. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja néhány részletet kihagytam, most hogy így olvasom a kommented. Nincs semmilyen eszközöm a gyakorlatokhoz, mint pl súlyzó vagy ilyenek és lány vagyok, nem olyan bodys testet akarok, csak feszes izmos hasat meg combot. Csak erre gondoltam
2014. jún. 15. 14:51
 3/7 tkodit ***** válasza:

1: "bodys" testhez (akármit jelentsen ez) sooookkal több munka kell, mint gondolod. Nem lesz "bodys" tested azért, mert megfogsz egy súlyzót, ez a hozzáállás sértő. Ha akarnál se tudnál pár év alatt olyan fit lenni, amire még csak nem is vágysz.


Olyan, hogy feszesítés, nincs. Izmosodás van, zsírvesztés van, mint a fizikumot javító, létező folyamatok, de ezeket egyszerre nem nagyon tudod kivitelezni, mert az egyikhez kalóriatöbblet kell, a másikhoz meg negatív kalóriamérleg. Olvasd el a Sárga kapszulát.

2014. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

súlyzós edzés vagy komolyabb saját testsúlyos edzés + tömegnövelő étrend kell. Ha nincs eszközöd, akkor végezd a fegyencedzést, keress rá és töltsd le a könyvet.

A videós okosságokat felejtsd el.

2014. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem megsérteni akartalak, abszolút nem értek a sporthoz illetve az edzésekhez. A "body"-s testet sem negatívan értettem, csak arra céloztam, hogy nem szeretnék, nagy dagadó izmokat, meg nem vágyom olyan megmunkált testre. Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 15. 15:13
 6/7 tkodit ***** válasza:

értem, hogy nem akarsz dagadó izmokat, arra akartam utalni, hogy ez a veszély nem is fenyeget... :)


Ahogy sandorzsolt írta (remélem ő, és remélem érthetően idézem vissza): Azért, mert te csak a szomszéd városba akarsz menni, és nem Albániába, ugyanúgy be kell ülni az autóba, és ugyanúgy tudni kell azt vezetni. Ergo azért, mert te nem akarsz olyan fizikumot, még nem edzhetsz kevésbé komolyan, és nem sz.rhatsz a kajálásba, mert akkor nem jön semmi eredmény!

2014. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb így szoktam írni, igen.:)

Egyébként meg naturálban soha nem lesz túl izmos valaki ettől nem kell tartani. Egy nő pedig semennyire nem lesz bodys alkat koksz nélkül, hiszen kb 1/25 annyi tesztót termel, mint egy férfi. No para.

2014. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!