Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fogadó oldal?

Melyik a legjobb fogadó oldal?

Figyelt kérdés

A foci vb alatt gondoltam fogadok par meccsre neten.

Előtte még nem fogadtam soha. Jól tudom, hogy vannak olyan oldalak ahol adnak valamennyi ' kezdőtőkét ' ajándékba?



2014. jún. 16. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
bet365
2014. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hookuszpook ***** válasza:

Egy jó nincsen. Csak akkor tudsz nyerni, ha legalább 10-11 irodát használsz és mellette a megfelelő módszert használod.

De ha egyet kell kiemelni: Pinnacle

2014. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyet használok és bőven pluszban vagyok, hogy van ez akkor?
2014. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hookuszpook ***** válasza:
Majd elmúlik...
2014. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Csak akkor tudsz nyerni, ha legalább 10-11 irodát használsz és mellette a megfelelő módszert használod. "



??? Ezzel mire akarsz utalni?

Ha többet használsz azzal hogyan nőnek az esélyeid?


Persze ha ki tudsz hozni olyat, hogy biztosan nyerj (akár több oldalon fogadással) akkor értem de van ilyen? Szóval amikor mindegy mi lesz a meccs eredménye, mindenképp nyersz, de legalábbis biztosan nem vesztesz.

2014. jún. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Én egyet használok és bőven pluszban vagyok, hogy van ez akkor?"


Nyilván azért volt némi szerencséd, nem?

Ha pl. valaki mindig 1,1-es oddsra tesz akkor is sorra nyerni fog igen nagy valószínűséggel. És ha sorozatban így van és mindig visszaforgatja az összes pénzt akkor 50 ilyen után már egész szép summa üti a kezét még akkor is ha nagyon kis téttel kezdett eredetileg.

Na az aprócska gond ott van, hogy 50-ből egyszer majd nem jön be a számítása és akkor megszívta.

2014. jún. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hookuszpook ***** válasza:

#5:

Jól gondolod, több irodával ki tudok olyat hozni, hogy biztosan nyerjek... nagyon sokszor. Keress rá a sportbefektetés módszer kifejezésre.

2014. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyék az irodák, ez most komoly? :-D
2014. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hookuszpook ***** válasza:

Nem hülyék, csak verseny van köztük a fogadókért, ezért igyekeznek a lehető legjobb szorzókat nyújtani. És ha kicsit másképp ítélik meg az esélyeket, máris megtörténhet, hogy mindkettőnél a nagyobb oddsot megfogadva biztosan nyereséges lesz a fogadás. Az is segít ezeknek a szituációknak a kialakulásában, hogy az irodák különböző információk alapján folyamatosan változtatják az oddsaikat, és ezt egyik gyorsabban, másik lassabban teszi.

Persze, ezek a szituk nem állnak fenn órákig, csak pár percig vagy még addig sem, de meg lehet őket találni.

2014. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!