Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki leírna mindent a...

Valaki leírna mindent a Hungaroringi Forma 1-es boxutca látogatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2014. jún. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire vagy kíváncsi, de akkor nagyjából.

Egy kapun engednek be mindenkit, ez, ha jól emlékszem a 6-os kapu. Itt már órákkal előtte sorban állnak az emberek, hogy elsők legyenek, aki odaérhetnek. Ennek az oka, hogy ekkor szokott lenni a pilóták által kötelező autogram osztogatás. Aki szeretne annak tényleg időben oda kell érnie, mert itt is sor áll, de nem kerül mindenkire sor, korlátozott idő áll rendelkezésre, sőt azt sem nagyon tudod szabályozni, hogy kitől szeretnél autogrammot. Odaterelnek az asztalok elé ahol épp aláír 2-3 pilóta és aki ott van az aláír neked. Persze váltják egymást, de egyből kiterelnek, ha kaptál autogrammot. Nincs esély újra sorba állni.

Aztán vannak akik csak a boxutcán szeretnének végig menni. Itt is nagyon nagy a zsúfoltság, odamehetsz, nézelődhetsz, korábban mikor még nem volt ez a kötelező autogramosztogatás, néhány pilóta kijött üdvözölni a vendégeket. (ez azért annyira nem jellemző) Többnyire a Ferrari box előtt tömörülnek az emberek. Néha el lehet csípni egy-egy kerékcserét, mert ilyenkor is gyakorolják a csapatok, egy-egy autót a parc fermébe tolnak ellenőrzésre, más nagyon nem történik. Talán 2-3 órát lézenghetsz a boxban, aztán vége ennek is. A célegyenesben sétálhatsz és onnan mehetsz be a boxba.

Összességében nagyon élmény testközelből látni az autókat. (meglepően kicsik és tényleg karnyújtásnyira vannak.)

Szóval egyszer megéri végigmenni.

Akár pénteki jeggyel is bemehetsz, a póló, sapka árusok, már ott tanyáznak a ring körül, enni-inni vihetsz magaddal a hátizsákba, de sok helyen osztogatnak vizet a nagy forróság miatt.

Mi érdekel még?

2014. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úúú, köszönöm szépen!:) De nem csak egész hétvégi jeggyel lehet bemenni? És hát igen, ez a baj, hogy lehet nem kaphatok autogramot vagy képet attól a pilótától akitől szeretnék. Nagy élmény csak elsősorban azért szeretnék menni, hogy a pilótákkal találkozzak, csak nem tudom megéri-e ezért egész hétvégi jegyet venni, úgy hogy nem is biztos, hogy fogok velük, legalábbis azzal akivel szeretnék, vagy csak elég lenne akkor a vasárnapi. És azt nem tudod, hogy a sapkát kb milyen árban árulják? Vagy a neten olcsóbb?
2014. jún. 24. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam benn csak pénteki jeggyel, szóval szerintem beengednek, hacsak nem változott a szabály, de nem hiszem.

Sapkák nagyon változó, attól függ milyen kell. Nyilván Ferraris, főleg, ha idei kollekció akkor drágább, ha régebbi olcsóbb és csapatok szerint is változó az ára. Nem tudom igazából, van ami megéri, van ami nem.

2014. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És te kaptál autogramot vagy képet? A pénteki jegy magába mennyibe kerül? Red bull-os kéne amúgy sapkából, gondolom idei mert ugyanannyiba kerül mint a többi.
2014. jún. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!