Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S! így össze szedhetem...

S. O. S! így össze szedhetem magam?

Figyelt kérdés
Lefogytam 15kg-ot persze izomvesztéssel, de nem lóg a bőröm. Szeretnék feszesebb lenni a táplálkozást már helyre tettem (sárga kapszula szuper könyv!!) Viszont arra gondoltam ha heti 3x elmegyek kardiózni 1 órát mellette még ugyan azokon a napokon elmennék speed fittnesre és heti 1x 2x valami tekercserlős testkezelésre, szerintetek nem sok?

2014. júl. 22. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hogy sok, hanem nem ér semmit. Speedfitnesz? Tekercselés? Ne viccelj már!:) Vagy ez ugye kamukérdés, mert akkor értékelem, jó poén volt.:)
2014. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? A heti 3 kardió az edzés nyilván, a speedet és a tekercselést plusznak írtam. Egyébként sz.tem nem voltál még speed fittnesen különben nem írnád így le..!
2014. júl. 22. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:

És kardióval akarsz feszesedni? Anyám borogass! Feszesítés= izomnövelés, ugyanis az izmok adják a formát. Nem csesztetésből írom, de hidd el ezerszer többet tudok a dologról, mint te. 29 éve edzem, van némi tapasztalatom. Izomnöveléshez nagy terhelés kell (súlyzós vagy kemény saját testsúlyos edzés) és tömegnövelő étrend. Ugyanis csak kalória pluszban tudsz izmosodni. Izomnövelés nélkül soha nem leszel feszes. Eszt kellene megérteni. A speedfitnesz, meg zuma, faszbélosz pedig egy vicc, köze nincs egy kemény edzéshez!

A tekercselés az meg minek. Mit érsz vele szerinted?

Gondolom nem fogsz semmivel egyetérteni, de mindegy is, én leírtam, majd jön más is és majd hozzászól. Ez az én véleményem és nem fog változni!

2014. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm h leírtad és nem gondolom hogy ne látnád jól...

Kardió edzés után végzek súlyzós edzést is tehát a heti 3x edzés megvan, a kérdés az volt hogy a másik kettő nem e sok még ehhez!

2014. júl. 22. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A másik kettő teljesen fölösleges, elég a súlyzós és a kardió, persze célnak megfelelő étrenddel.
2014. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor is járok PI..CSA edzésekre, szeretem!!:) :P

A táplálkozás is rendben van :)

És köszi:)!

2014. júl. 22. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2014. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!