Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok jó hiphop táncisko...

Hol találok jó hiphop tánciskolát?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok másfél éve járok egy hiphop táncsuliba nem szeretném megnevezeni.. azt hiszem szeretnék váltani, mert tulajdonképpen semmit se csinálunk ott, a társaség nem a legjobb már annyian ott hagytak minket. Itt kéne a környéken a 7.kerületben lakom, és jó lenne ha nem kéne utazgatni (jelenleg busz és metróval tudom csak megközelíteni) de szeretnék esetleg sétálva elmenni oda. Andrássy útig kb jó lenne szóval ne legyen irdatlan messze sem. és 5-6 ezerér keresek valamit. szeretnék "vagyány" táncos lenni. szeretném vinni valamire! kérlek segítsetek köszönöm
2008. aug. 5. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy nagyon jó sulit, csak elég messze neked. A neve : Mazsy tánciskola, XVII. ker (rákoskeresztúr) Pesti úti focipálya mögött. ( A Bakancsos utcánál kell leszállni a buszról)
2008. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de ha a közelbe kell... -.-
2008. aug. 5. 21:04
 3/14 anonim válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Hasonló problémákkal küzködök, csak én egy eldugott kis városban élek, ahol nem dívik az iilyen és a közelbe ami tényleg közel lenne, ott meg nem olyat tanítanak ami jó is lenne, mert mint Te is látod elég nagy különbség van a sulik között. Én ajánlanám, hogy otthon kapcsolj be egy Neked megfelelő ritmusu számot és kezdj el rá táncolni gyakorlás képp, de ne koreográfiát! Az nem kell, tanulj meg a ritmusra mozogni, érezd át és úgy megy magadtól ez a "vagány" táncos dolog :) Jó a tánciskola, de a mindeféle koreográfia ami a zenétől eltér az az örületbe kerget, legalábbis engem,mert akkor végülis "semmi értelme" :) Jó gyakorlást ;)

2008. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
70%
hát nézz körül a neten. ott biztos van vmi,esetleg fórumokon olvashacc is véleményeket egyes táncsulikról.
2008. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a net már megvolt
2008. aug. 9. 22:58
 6/14 anonim válasza:
100%

Szia!


A Deák térhez közel (ill. az Operánál is kurzusuk) én tudok ajánlani neked egy jó hiphop táncsulit, a BooG-$ HipHop Dance Squad-ot. Az oktató srác elég jófej és elég profi, az órák nagyon hangulatosak, és tanulunk new style-t, oldschoolt, krumpot, jacksont, meg mindenfélét, nem fogsz unatkozni. A táncsuli honlapján van egy-két ízelítő video is, de az első probaóra ingyenes, úgyhogy nyugodtan ki tudod próbálni! A tánciskola honlapja a [link] címen érhető el.

2008. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Sziasztok! Mezei Anita vagyok, hip-hop tánctanár (sportoktató-tánc szakon szereztem képesítést). 8 éve táncolok hip-hopot, és 3 éve tanítok!!!

Ha szeretnél rövid időn belül a streetdance összes válfajával megismerkedni és egy hangulatos órán részt venni, akkor hívj bátran!

Jelenleg a

FEELING-FANTASY TÁNCISKOLA

4033 DEBRECEN, VERES PÉTER UTCA 67.

(bejárat a"Tomó" csemege mellett)

Vagyok tánctanár.

Egyéb szolgáltatásaim:

szalagtűzős táncok, magánórák, tánciskolák vendégelőadója.

Elérhetőségeim: e-mail: mezeyanita@citromail.hu

Tel.: 30/577-9063

2009. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szia!


A VII.kerületben tanítunk minden nap street dance stílusokat, ha érdekel tanfolyamaink teljes leírását megtalálod az utcaitancok.hu-n!


Szeretettel vár:


Hajni és Mike

az Utcai Táncok Egyesület tanárai

2009. szept. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Van egy jó hip-hop tánciskola, a 8.kerületben a Szentkirályi utcában, 5 percre a Kálvin tértől. Heti 2x vannak az edzések mindenféle korosztálynak. Jók a táncok, az edzés, kondiban tart, nagyon jó a csapat is. Most indítanak új csoportokat, úgyhogy lehet csatlakozni.
2010. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én a T-dancehez járok és elkell mondjam qrva jó!ajánlom neked a T-Dance táncstúdiót.Pesten is van, de hogy pontosan hol, azt nemtudom.van honlapja, keress rá!:)
2010. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!