Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vagtazhatok az 5. oran?

Vagtazhatok az 5. oran?

Figyelt kérdés

Hello.11eves vagyok es ma voltam lovagolni.minden jol ment az oktatom nem hitt a szemenek hogy meg csak 4-szer voltam.Megy az ugetes tan-ugetes elengedett kezzel.Mondta hogy a kovetkezo oran megnezzuk a vagtat.De nem korai neg?

mondjuk mondta hogy eddig csak olyanokat oktatott akik csak a 20.felulesre mertek elengedni.


De akkor az lenne a kerdesem hogy akkor nyugodtan vagtaszhatok?

amugy meg futoszaron vagyok de mondta hogy majd negnezzuk az is hogy hogy kell fogni helyesen

Koszi a valaszokat:-)



2014. aug. 14. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Bízz az oktatódban, nem mondaná, ha nem így lenne.

Vannak helyek, ahol eleve előbb "tanulnak" vágtázni, mert sokkal harmonikusabb mozgás, könnyebb követni, mint az ügetést. Nem az lesz, hogy elenged és menj, amerre látsz, csak megismertet ezzel is.

Ügyes legyél! :)

2014. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem.Neg en mar amikor eloszor ugettem mar akkor sem pattogtam.Koszi:-)
2014. aug. 15. 08:47
 3/7 anonim válasza:

én azt tanácsolnám hogy ezt a sorrendet kövesd:

lépés futószáron, tan és könnyű ügetés futószáron, lépés és ügetés egyedül, vágta futószáron, vágta egyedül kis körben, vágta teljes körben egyedül. remélem segítettem, és olvastam, hogy te már ügettél nyugi nyugi.

2014. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
XD ahha csak nem egyedul.
2014. aug. 23. 21:10
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem fogok leesni ugy?
2014. aug. 23. 21:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja..Meg mar nyeregben vagyok
2014. aug. 23. 21:16
 7/7 anonim válasza:
Hat a magyar lovasoktatas az egy nagy nulla persze vannak kivetelek. ha nem lenne az akkor nem lehetne olyan kerdeseket talalni hogy a harmadik oran elengedtek h vagtazzon, leesett, a lo ralepett, es most lovakat nezni is fél....
2017. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!