Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol van boxzsákos...

Budapesten hol van boxzsákos boxedzés?

Figyelt kérdés

Eddig konditerembe jártam, de most szeretnék kipróbálni valami újat és ahogy nézegettem a sportokat megtetszett a box, de nem szeretném se magamat szétveretni se mást ezért csak boxzsákon érdekelni. Tudna valaki jó helyet ajánlani ahol megtanítanak? (lehetőleg ne túl drágán) Vagy esetleg más ilyen különösebb sportot is ajánlhattok Budapesten.

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 14. 20:23
 1/5 aikiboxer ***** válasza:
Amire te gondolsz az a "menedzser box" vagy fitness box, ez megfelel testépítésben a "pinalegyezős" edzésnek. Magyarországon ez a műfaj nem elterjedt. De tudok mondani olyan bokszklubot, ahol nem vernek szét, és rendesen megtanítanak bokszolni egy nagyon rendes csapatban. Sőt több ilyen is van attól függően, hogy melyik kerület jó neked.
2014. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, de engem kimondottan ez érdekelt volna, egymás ellen nem :/

de sehol nincs ilyen egész pesten?

2014. szept. 16. 10:14
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

Én nem látogatok ilyen helyeket, de nézd meg ezt, ez szerintem az lesz, amit te keresel.


[link]

2014. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nem találtam ilyen opciót ezen az oldalon. régen ahol laktam ott úgy volt ( ha jól tudom) hogy aki beiratkozott egy box kurzusra először ők is zsákon kezdték és utána tértek át arra hogy egymás ellen. engem meg csak a zsákos edzés érdekelne
2014. szept. 16. 12:26
 5/5 anonim válasza:

Ha ellátogatsz a VONA Boxing Teamhez, ott van lehetőséged erre. Alapvetően itt boxolunk is edzésen, de senkinek sem kötelező és nem gáz ha Te nem akarsz. Elég kemények az edzések bunyó nélkül is :)

A felszerelés nem drága, az edzés árakról meg itt tudsz tájékozódni: www.vonaboxingteam.hu

2014. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!