Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan budapesti egyetem...

Van olyan budapesti egyetem ahol a lovaglást fel lehet venni testnevelési tárgynak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, olyasmit lehet választani, amit az egyetem fel tud kínálni, és erősen kétlem, hogy van olyan egyetem, ahol keret van egyetemistákat lovagoltatni nagy számban. Sajnos. Egyedi kivételek lehetnek, ha versenyszerűen csinálod, engedéllyel elfogadtathatod, egy próbát megér.
2014. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy már egyetemista, igaz első?


Simán fel tudja kínálni. A "nagy létszámnak" egyszerűen elejét veszi: nem hirdet meg annyi helyet. A kerettel is elég nagy tévedésben vagy: szimplán kifizetteti a tárgyat fevevő diákkal a tagdíjat, és mossa kezeit a továbbiakban, ha valakinek ez drága vagy bármi egyéb problémája van, hiszen nem kötelezte rá senki őket, hogy felvegyék.


Ha jól tudom, az ELTE-n tudsz felvenni például, de rá is kérdeztem ismerősöktől, majd írok megint, ha megválaszolták. Nálunk debrecenben fizetős kis látszámú volt minden kar hallgatói számára, Neptunos rendszeren keresztül.

2014. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, egyetemista vagyok (első vagyok). Levelezőn, így már nincs tesim, csak első diploma alatt volt, ahol választhattunk, hogy futunk körbe a teremben, mint alsó tagozatban, vagy fizetős helyre megyünk tornázni, táncolni, edzeni, és utólag bemutatjuk a jelenlétit. Lovaglásról életemben nem hallottam, de ezek szerint tévedek. Van ilyen.
2014. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi offolok. Ez engem is érdekelne.
2014. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dávid10 válasza:
Menj szexpoortálra ott aztán tudnak lovagolni
2014. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tibisugi válasza:
Kovinál
2014. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!