Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje diéta löttyedt testalk...

Fehérje diéta löttyedt testalkat ellen?

Figyelt kérdés

Vékony, löttyedt testalkatom van, izmom sincs túlzottan sok. Elkezdtem edzeni kb. 3 hónapja, érzem is, hogy változott a testem, de viszont a löttyedt bőröm miatt (gondolom a zsír..) nem látszik az, amiért eddig keményen megdolgoztam.

Kérdésem az lenne, hogy a vékony testalkatom ellenére is diétáznom kéne, és ha igen a fehérje diéta jó-e erre a problémára?



2014. szept. 20. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi a tok az a "feherje dieta"?
2014. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2014. szept. 20. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "dieta" hanem a normalis taplalkozas..es igen ha megfelelo feherjet viszel be,szenhidrat nelkul akkor fogysz.
2014. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamint a 3 hónap nem nevezhető "kemény megdolgozasnak".


Az a 3 év.

2014. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a 3 hónapra írtam, hogy kemény, hanem arra, a mindennapos megszenvedésre! Mert (nekem) az volt! Most már könnyebb, de az elején, gyenge izomzattal qrva nehéz volt.
2014. szept. 20. 16:20
 6/8 anonim válasza:
A gyúrsz illetve mozogsz akkor igenis KELL a fehérje! Az a lényeg, hogy a szénhidrát fogyasztásod csökkentsd le napi annyi grammra ahány kiló vagy. De figyelj oda, hogy semmilyen vitaminban nyomelemben ne szenvedj hiányt. Egyél szalonnát :) a zsír dugig van vitaminokkal, van benne fehérje is, e mellé egyél olyna zöldségeket amik a vízben oldódó vitamonikat tartalmazzák.
2014. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy kell a fehérje, és egyre többet (próbálok) bevinni a szervezetembe, csak sajnos tejfehérje érzékeny vagyok, van a minimális adag naponta ami még nem okoz olyan nagy problémát, de viszont, ha többet eszem vagy iszom fehérjés dolgokat akkor azt viszont megérzem :/

Pont tegnap vettem zsírszegény tejet, zsírszegény joghurtot.. Kb. 2 pohár tejet ittam meg, és a joghurt felét ettem meg..Mondanom sem kell, hogy egész este forgolódtam....

Szalonnát??? :D

2014. szept. 21. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Segítek. Nem a fehér szín miatt fehérje, a fehérje. Esetleg nézz már meg valamilyen tápanyagtáblázatot, hogy mennyi fehérje is van a tejben és esetleg a halban, csirkében, túróban, tojásban.
2014. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!