Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógának van értelme ha nem...

Jógának van értelme ha nem tudod kikapcsolni az agyad?

Figyelt kérdés

Elég nehezen tudom kikapcsolni az agyam. Nagyon könnyen jönnek a fejembe a gondolatok, vegyesen komoly dolgokról is meg egyszerűekről is, pl valamit meg akarok nézni a neten, vagy mit akarok főzni, stb.


Jobban szeretem amúgy is a kardió, aerobik jellegű zenés mozgásformákat. Vagy az erősítőket is. Vegyesen vannak fitness dvd-im.

Viszont változatosságnak gondoltam hogy az ilyen alap jóga gyakorlatokat, mint warrior meg ilyesmi jó lenne reggeli indításnak csinálni néha.

Ha mégsem tudom kikapcsolni az agyam, csak fizikailag tudom csinálni a gyakorlatokat, annak is van valami értelme, valamilyen hatása?



2014. okt. 15. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

aki mester szinten van és évek óta edz az foglalkozik ilyenekkel,hogy kikapcsolja közben az agyát,vagy irányított gondolatsorokon megy végig közben.

de persze az is sokat segítene ha nem pi-na legyezés mozgássort végeznél,mert akkor a feladaton és a gyakorlat végrehajtásán,kitartásán kívül másra aligha tudnál gondolni csak az erőlködésre és a fizikai kihívásra.

ezért a legvalószínűbb,hogy komolytalan az edzésed valószínűleg.

2014. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!