Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a konditeremben találta meg a párját? 21/L

Figyelt kérdés
Van egy srác aki kezd egyre szimpatikusabb lenni,ahogy elkezdtünk beszélgetni,semmi komoly,csak váltunk mindig pár mondatot.Nekem először nem volt szimpi,de ahogy elkezdtem megismerni,rájöttem hogy elég rendes srác. van valakinek ilyen sztorija? írjatok,nem baj ha hosszú :D
2014. nov. 2. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer elmentem a barátnőmmel a konditerembe, egy kis időre elvesztettem a szemem elől, aztán megtaláltam a párom (:


Amúgy amerre én eddig jártam, elég ritka jelenség volt a női nem, így ha mégis akadt, annak volt hírértéke. Tehát a nőknek könnyebb ott találni valakit, mint egy férfinak, pláne ha az a férfi nem egy kimondottan kigyúrt alkat :D

2014. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A terembe jár egy lány, versenyző (18). Én is versenyző vagyok (18), és oltárian megszívtam vele... Még most...
2014. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még soha nem volt ilyen velem, nagyon szóba sem akarnak velem állni a teremben.

Mindenki csinálja a maga edzését, ennyi.

HA jön női nemű egyed edzeni, akkor az max a pasijával, aki egyből mindenkit méreget, ha véletlen egy pillantást is az asszonyra mersz vetni!

2014. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!