Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb mennyi hasizom kell naponta...

Kb mennyi hasizom kell naponta ahoz hogy lefogyjak kb 10 kilót?

Figyelt kérdés
azt szeretnem megtudni h mennyit kene naponta hasizmozzak hogy kb 10 de lehet kicsit tobb kilót fogyjak. fontos!! koszonom

2014. nov. 12. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
fontos? miért? ha lefogysz tíz kilót, lecsökken az áfakulcs, vagy mi?
2014. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem fontos:) es nem ertem h minek irsz ide h ha csak probalsz oltani de sajnalattal kozlom nem jott be:))))
2014. nov. 12. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1, azért ír ide mert ezt a kérdést már megszámlálhatatlan sok alkalommal feltették már és utólag te is be fogod látni, hogy milyen ostobaságot kérdeztél

2, hogyan jutottál el ehhez a logikához, hogy hasizmozástól majd lefogysz? Ha súlyzózol szerinted attól is fogysz? Ha nyomod a felüléseket legfeljebb erősödik picit a hasizomzat de ez még arra sem jó igazán

3, fogyáshoz aerob edzés kell, szénhidrát szegény étrend magas fehérjével (hogy amennyi izom van rajtad ne tűnjön el)

4, most sincs négy

2014. nov. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. nem tudom h hanyadik alkalommal irjak ki mert nem neztem. lehet h butasag de akkor se kellene igy valaszoln iszerintem neked koszonom mert legalabb kaptam valami normalis valaszt mem ugy mint az elso kommentelotol:)
2014. nov. 12. 00:36
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Rengeteg ilyen kérdés volt már.


A kérdésed így nem jó. Nem a felüléstől fogsz lefogyni, hanem a kardió edzéstől. Persze erősítheted a hasad, és kell is, de csak attól nem leszel karcsúbb.

2014. nov. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy még mindig azt hiszik emberek hogy a hasizom gyakorlatoktól fogysz le a hasadról...
2014. nov. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyomhatod a feluleseket reggeltol estig, aztan lehet egy grammot sem fogsz fogyni.


Ha fogyni akarsz akkor dietaznod kell es melle aerob jellegu sport, napi 45 perc-1 ora, hetente minel tobbszor.

2014. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az első komment totál jogos, hiszen ha jól emléxem még mindig úgy van kérdéskiírás előtt, hogy kidob egy rakat olyan kiírt kérdést, amiben a kulcsszavak szerepelnek.

És kétlem, hogy ne lett volna benne a válasz...

"Nem olvastam" - ez a lényeg.

2014. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásító étrend kell, mellette súlyzós és aerob/intervallum edzés. Röviden ennyi, bővebben a keresőben.
2014. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem akarok oltogatni de olyan sok ilyen kérdést láttam már és csak ezt tudom mondani:a hasizom csak akkor müködik ha cardiozol is figyelsz az étrendre is! nincs helyi zsirégetés.csak egy kis része múlik a gyakorlatokon nagy része az evésről szól.
2014. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!