Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valakinek sport közben...

Ha valakinek sport közben eltörik valamilye akkor mit érez? Elzsibbad? Vagy milyen fájdalmai vannak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég változó, általában abban a pillanatban nem érez semmit, közvetlen utána olyat mintha nagyon megütötte volna, és fáj, elzsibbad bedagad. De már találkoztam csípőtöröttel, aki ordított fájdalmában, attól a pillanattól kezdve, hogy elesett. Egyébként a fájdalmak közül, a csontfájdalom a legelviselhetetlenebb.
2008. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nekem egy lábujj és egy kartörés eddig a repertoárom. és nekem nem volt zsibbadás, szimplán fáj mint az állat :)


Éles hasogató fájdalom... Bár emberenként változhat mert találkoztam olyannal is aki napokig járkált a törött lábán azzal hogy "egy kicsit fáj" - nem vette észre hogy eltört. És nem cska annyi hoyg más a fájdalomküszöb... Viszont az okát nem tudom nem vagyok orvos...

2008. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem zsibbad el,annál rosszabb .Olyan fájdalmat érez,hogy azt emberi szóval nem lehet kifejezni!
2008. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

"jobb esetben" elzsibbad..:S:S

de ha vmi csontod törik el, akkor lehet, hogy kiáll, s nagy "dudor" keletkezik a testfelületen...

vagy ha pl. csukló, boka, ilyen helyek, próbáld mozgatni, ha nem megy kkor baj van:S

és akármilyen törés..iszonyúan fáj:S:S:(

2008. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!