Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen a karja a haveromnak?

Miért ilyen a karja a haveromnak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam túlsúlyos! Szóval csúnyán fogalmazva, kövér! Nyáron járt gyúrni és mostanra a karja tiszta heg lett! Mint ha ki akart volna csattani a karja vagy valami ilyesmi! Mitől van ez és, hogyan lehet ezt megoldani mert érdekel ?
2010. febr. 4. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg magad bőrgyógyásznak. Vagyis az osztálytársad:)
2010. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl gyorsan nőtt a karja és nem tudott a bőr tágulni:P

Legalábbis szerintem, nekem is volt ilyen mikor betoltam a kreát:P de el is múlt

2010. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
biztos nagyon ronda amúgy meg utálom a túl súlyosakat. Egész nap a kocsijukba fetrengenek és akkor 170 centik és 96 kilók. És az meg b@assza meg aki azt mondja, hogy gén. Nekem a "génem" az, hogy vékony vagyok az is voltam. De amióta sportolok gyúrok (no kox) azóta mégis minden jó 185 82 kiló. Szóval huu de nem bírom az elhízottakat
2010. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Inkább legyen valakin pár kiló plusz, mint annyi IQ-mínusz, mint az utolsó hozzászólóban... Egy túlsúlyos ember még lefogyhat, de agyat szerezni nem lehet:(
2010. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az még nem is gáz, ha valaki túlsúlyos, de mikor azt hiszi h ő kemény,mert 100 kiló meg h milyen nagydarab..az ilyeneket fúú de meg tudnám agyalni, nem is értem h jön ahhoz h verje magát egy olyan emberhez képest aki gyúrással tolta fel magát 100 kilóra:@ és nem csak felhízott mert egész nap zabált....

Egyszer tuti ki fogok egy ilyen dagadt ge*cit ütni:)

2010. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen 100% ban igaza van. Az iq-s pedid ezek szerint pont olyan dagadt ahogy én azt le írtam. Autó minden a p*csája alatt van de, ha 10 percet gyalogolnia kéne már sírna.
2010. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"iq-s pedid"


Olyan értelmesen írsz, hogy nem lehet tudni kire gondolsz...

2010. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Az iq-s pedig..."

Így akarta írni,elég egyértelmű szerintem:P

2010. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az iq-s vagyok: 180 cm és 67 kg. Nagyon dagadt, mi? ja és nincs kocsim, úgyhogy nagyon sírok, hogy anélkül kell járnom...:))))))))))) Attól hogy valakit taszítanak a bunkók, még nem jelenti azt, hogy igazad van...:)
2010. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De az is igaz h tipikus gyökér vagy:)

Nem értem miért tartasz egy olyan embert bunkónak, aki elmondja a véleményét azokról az emberekről, akik menthetetlenül lusták, lassan már arra nem képesek h a wc-re kimenjenek.

Az ilyen embereket én is lenézem, aki ha 20 m kell mennie, már meg van halva, meg adjanak alá kocsit.

SZal nem értem, h ezzel mi bajod van?

2010. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!