Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leg Magic-et szeretnék venni...

Leg Magic-et szeretnék venni és most láttam a Tescos újságban Leg trainer néven egy látszatra ugyan olyat, csak 12990, -Ft-ért, ez gagyi?

Figyelt kérdés
Vagy érdemes megvenni?
2008. aug. 19. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
igen, gagyibb nem olyan strapabíró...már ahogy ráállsz arra ezt észreveszed.az eredeti masszívabb
2008. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem szomszédom vett,(2 hónapja) állítólag nagyon jó,ő kb.70 kg...egyelőre tetszik neki,nem tudom mennyiért van,de sztem annyit megér..ha meg bejön maga a gép, esetleg később rászánhatod a pénzt egy eredetire,emert állítólag nagyon jó!!
2008. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is masszívabbat vegyél! Érdemes jobbra benevezni, mint 1 hétig használni a tescósat, majd kidobni!
2008. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha bemész a Hervisbe és igényelsz Hervis kártyát, akkor 20-25% kedvezménnyel megtudod venni az eredetit.
2008. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sem Leg Magicem van, hanem Leg Masterem, és ugyanolyan jó, mint az eredeti, csak 10ezerrel olcsóbban jutottam hozzá...
2008. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!