Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok Békéscsabán tornadre...

Hol tudok Békéscsabán tornadresszet venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudja valaki hogy békéscsabán hol tudok szertornához tornadresszet venni? A válaszokat köszönöm előre is! :)
2015. febr. 22. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok odavalósi, de tudtommal csak nagyobb sportboltokban lehet kapni. ha 160cm feletti méretben kell akkor jobban jársz ha neten rendelsz magadnak, valahonnan.


Ha jársz szertornára inkább ott kérdezősködj másoktól hogy ők honnan szerzik be. Igaz én az ország másik felén jártam tornára és mi nálunk sokszor voltak olyan napok amikor a régi tagok, versenyzők jöttek hozták nagy táskákba a dresszeiket és 1000-3000 forint körül adták el őket akinek kellett mert tudták hogy manapság nehéz találni. Esetleg még a turkálókba nézhetsz körül ott bálanyitáskor érdemes menni akkor sokat szokott köztük lenni, amiket 1 órán belül elkapkodnak ám.

2015. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 24. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A Munkácsy úti sportboltban próbáld meg. Én ott kaptam magamra hosszúujjút.
2015. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 15. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, Békéscsabán elég jó a szertorna szakosztály (legalábbis a női tutira, nem régen láttam egy TV riportot), a Sportcsarnokban tudnak segíteni.
2015. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!