Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék popsiból-combból...

Hogyan tudnék popsiból-combból-vádliból fogyni, ill. hogy tudnám feszesíteni, ha térdproblémáim vannak?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy artrózisom van (térdizületi porckopás) mind a 2 lábamban, igen már 16 évesen előjött (most 20 vagyok), miközben általában a 70-80 éveseknél szokott. Viszont ugye én is szeretnék szép lábakat és feneket, narancsbőr nélkül. A porckopás miatt be van tiltva minden labdajáték, futás, ugrás, kirúgás és bármi ami picit is megterheli a térdemet, így viszont elég nehéz lefogyni ezekről a részekről illetve feszesíteni őket. Valami ötlet, hogy milyen gyakorlatokat végezhetnék amiknek köszönhetően lefogyok ezekből a testrészekből vagy legalább a narancsbőr eltűnik? Köszi

2015. ápr. 3. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet irányítani a fogyás helyét. Sajnos. Genetikailag eleve eldöntött, hogy ki honnan, milyen ütemben tud fogyni. Nem tudod gyakorlatokkal sem irányítani.
2015. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Persze mindent tiltanak ez nem a te hibád,de pl. Járnod is kell :) nekem azt mondták nyugodtan biciklizzek,ahogy jól esik,és az elliptikus tréner is kíméletesebb edzésforma. Youtube-on találhatsz egy csomó szobabiciklis edzés videót. Csak ki kell próbálnod. Sok sikert!
2015. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vagy esetlek amit nem irtam: flabélos,szauna öv/nadrág ez is hasznos lehet. :)
2015. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kangoo-t kerdezd meg,hogy azt lehet-e. Elso hallasra lehet,hogy sokan kirohognek,de eppen a cipo miatt,terdkimelo sport:) tompitja a leerkezest es leveszi a cipo a terhet a terdrol. Ez nem hulyeseg!:) nekem keresztszalaggal volt mutve a terdem es egyaltalan nem fajt kozbe,sot kifejezetten jo volt :) es az viszont atmozgat es zsirt is igenycsam eget :) az ugralassal popsit is formalsz :) kerdezd meg a dokidat,o mit szol hozza :)
2015. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia! Ugyan ez a bajom nekem is... én 27 vok most. És titta ideg vok h mivel tudnám átmozgatni magam amivel nem csinálok több kárt mint hasznot a térdemben. Elliptikus trénert és bicajozást ajánlottak nekem is és pont, valamint izűletvédők szedése és kímélés.Sok mindent nem lehet vele csinálni :(. El sem merem képzelni mi lesz velünk később :///
2015. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig az elliptikus és bicikli is nagyon jó! nem tudom miért nem éltek vele? Zsírégetéshez az elliptikus napi egy óra,bicikli pedig brutál combot és popsit csinál erős ellenállással!!
2015. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg úszás, vagy ilyen vízi torna? azok is kímélnek elvileg :)
2015. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!