Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérhetném ezt kb.30 nap alatt?

Elérhetném ezt kb.30 nap alatt?

Figyelt kérdés

176-178 cm magas vagyok, 60-64 kg. Ilyen alakot szeretnék elérni: [link] (most kíméljetek az ,,anorexiás", ,,semmi izom nincs rajta" hozzászólásoktól, mert nem ez érdekel)

Sikerülhet ez egy hónap alatt futással és egészséges étrenddel? Mennyit kellene naponta futnom? És a futástól nem lenne vastagabb a combom? Mit javasoltok még?



2015. ápr. 3. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha most is hasonló vagy akkor érheted el 1 hónap alatt.
2015. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
ha ilyen keskeny vagy bele fogsz esni a wcbe
2015. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Futhatsz, mondjuk ne többet, mint fél óra naponta. Utána csinálj hasizmot, és egyél edzés után salátát. Egy hónap alatt nem vastagodhat meg olyan nagyon a lábad, ha futás után nem viszel be proteint- ami izmot épít. De ha kicsit is megvastagodna, az izom, és az szépen néz ki. Javítsatok, ha tévedek.
2015. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:

Szerintem 30 nap alatt nem.Ahogy nézem azt sem tudod hány kiló vagy.


A képen szereplő menyecske viszont csinos.Van alatta tepertő :) Ha gy fogsz kinézni elveszlek feleségül ;)

2015. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Étrend és edzésterv. A futástól meg nem lesz vastagabb combod, ne félj.
2015. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha körte,alma vagy háromszög vagy akkor nem.
2015. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Kedves négyes, tudom, hogy hány kiló vagyok. :D Éppen kerek 60, de van, hogy 60 és 64 között ingadozik. :) Inkább 60-62 szoktam lenni, de pl. ünnepek alatt azért rám szokott jönni 1-2 plusz kiló. Viszont a 64 a max., annál több még soha nem voltam.:)
2015. ápr. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!