Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszkát szeretnék venni,...

Julia22 kérdése:

Gördeszkát szeretnék venni, de nem tudom, hogy mekkorát, és milyet. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 38-39-es lábbal, Kb. 162-3 cm, 48 kg.

2015. ápr. 17. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a 80 cm-es gördeszka a jó. és a www.skatesho.hu oldalon vannak jó deszkák. Nekem oxelo tipusú van fekete gumipogácsákkal. Meg vagyok elégedve vele. strapabíró is.
2015. ápr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.skateshop.hu bocsi elírtam.
2015. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de mi alapján tudom eldönteni, hogy nekem mekkora kell?
2015. ápr. 19. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi. Hülyeséget írtam. Először, ha kezdesz, akkor elég egy alap gördeszka. Nem kell olyan nagyszám legyen. lényeg, hogy jól guruljon. Oxelo az kiváló a gyakorlásra. Ha későbbiekben már jobban megy, akkor jöhet már a profi deszka (kicsit pénz a profi deszka)

de megéri az árát. Általában nagyságodtól és a súllyod számít. 163 cm. elég egy 70 cm-res deszka. Én Oxelo Mini Goldal kezdtem. Nem volt drága. Böngéssz a neten és olyat vegyél először. Gyakorold az egyensúlyt (manual [kétkerekezés]) először döntsd el milyen lábas vagy stb előre is sok sikert ;) Lányok ritkán deszkáznak amúgy, de én az ilyet bírom :D

2015. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!