Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy érjem el a célom ha nem...

Hogy érjem el a célom ha nem támogatnak a szüleim? (lent)

Figyelt kérdés
14/F és ugye MMA játékos akarok lenni, de ez a hosszú távú terv.ezt meg nem mondtam.a rövidet mondtam és az az hogy nyáron elkezdek karatézni,thai boxolni,birkózni és ökölvívást.Lehet sok,lehet nem,de a szüleim egyiket se engedik.Egyedül meg hogy tudhatnám a pénzt rá gyűjteni stb? Ui.:a szüleimnek nem a pénzzel van a gond.csak nem támogatnak.és ezt miután befezejtem külföldre mentem volna MMA harcosnak.lehet hülyeség de ez a célom...
2015. ápr. 20. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez így menne...
2015. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy célom.és nem ilyen válaszra vártam.
2015. ápr. 20. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok sikert!


Öööö...időd és pénzed honnan lesz? Ezek mellet kell futni,gyúrni,odafigyelni a kajára. Ráadásul már öreg vagy a profi szinthez. Ráadásul egy sérülés és oda az egész.

2015. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd felnősz és kinövöd a gyermekded álmaidat.Nem ilyen válaszra vártál.Ja hogy csak pozitívat?Tudod nem csak célt kell kitűzni, hanem a realitását is megvizsgálni.

Tudod mit?29 éves vagyok, gőzöm nincs róla de én űrkutató mérnök akarok lenni, jövőre már a NASA-nál akarok dolgozni, vezető beosztásban.Szerinted megvalósítható?

Vagy tudod mit?Kuporgatok egy kis pénzt, hogy alapítsak egy pártot, gyűjtök embereket és 3 év múlva már indulni akarok az amerikai elnökválasztáson és meg akarom nyerni.Szerinted megvalósítható?

Egyszerre akarsz mindent, azt hiszed hogy most nekiállsz mindennek és akkor csak úgy megy mint a karikacsapás?Képzelem, te leszel a legjobb, bírni fogod a heti 6-7 vagy mégtöbb edzést, mindenkit leversz, aztán már mész is külföldre igaz?

Van egy Sárközi Róbert nevű MMA-ketrecharcos dicsőségünk.A TOP 3-ban benne van szerintem itt magyarban.Rengeteget edzett, több éves MMA-s tapasztalattal kiment külföldre, Phil Baronit kapta meg ellenfélnek, úgy leverte a Robit csak úgy nyekkent.

Ha valaki iszonyat nagy tehetség, már gyerekkorában elkezdte és olyan testfelépítése van hogy nem megy tropára pár év alatt, több évig gyakorolt több sportágat, izmos, erős mint az állat, jól tud boxolni, birkózni. földharcolni, rúgni, akkor még sehol nincs, mert ilyen srácokból van több száz, ha nem több ezer itt magyarban.Ha valaki nagyon jól teljesít, külföldi, nevesebb embereket is lever, akkor talán felfigyelnek rá, és esélyt kap hogy kimenjen külföldre egy neves show-ra, ott bizonyíthat.Tudod hány ilyen ember van?1000-ből 1, talán 10 000-ből 1.S ott aztán toppon kell lenni, mert az UFC-ben is az van, van egy nevesebb harcos, elveszt 3 meccset egymás után, aztán dobják a kukába.Mehet másik szervezethez, jóval névtelenebbhez, kisebb gázsiért.

Az tényleg nem úgy megy ahogy te itt leírtad.

Én 2 évig kempoztam, 1 évig boxoltam megközelítőleg, birkóztam egy kicsit, meg ju-jitsuztam pár hónapot.

Mikor kempoztam, bíztam benne hogy én leszek a nagy, neves harcos, külföldi gálákon fogok bunyózni.Tudod mi lett ebből?Semmi.Elindultam 3 magyar bajnokságon, edzettem mint az állat, fogyasztottam, a verseny napján a pástra lépve, alig bírtam mozogni, annyira lefárasztott a stressz.Nagyon erőtlen voltam.El is vertek 2 magyar bajnokságon, a kezdő kategóriában, egy meccset meg elvettek tőlem.Ennyit a nagy nemzetközi karrierről.Úgyhogy azt ajánlom neked, kezdj csak el egyet, thai-box, box, vagy birkózás, amelyikhez kedved van, majd ott meglátod ha párszor földhör vernek, bivalyerős srácok, vagy szétrúgják a combodat, vagy bekapsz egy pár böhöm nagy taslit ( a kezdőkre azért vigyáznak, de kifoghatsz barmokat is), akkor meglátod hogy nem úgy megy ez az egész ahogy te elképzelted.Sajnálom, de ez ilyen, én csak elmondtam amit tapasztaltam s tudom hogy belőled is csak a fiatal, meggondolatlan ész beszél, meg a kezdeti fellángolás.

2015. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!