Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő étrend HIIT edzés...

Megfelelő étrend HIIT edzés mellé?

Figyelt kérdés
Néhány héttel ezelőtt kezdtem el HIIT edzéseket végezni. Célom legfőképpen az állóképességem növelése, de persze attól sem keseredek el, ha az alakom is javul tőle. :)) Több helyen is utánaolvastam már a dolognak, de egyértelmű választ viszont még nem találtam arra a kérdésemre, hogy milyen étrendet kellene emellett tartanom. Van, ahol azt mondják például, hogy fehérjét kell enni/inni, máshol pedig azt állítják, hogy nem is muszáj közvetlenül edzés után kajálni. Már nem tudom, kinek higgyek. 25/N
2015. máj. 10. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

beírod keresőbe: egészséges étrend, vagy rámész az ezzel foglalkozó oldalak egyikére az 5000000-ből


komolyan, 25 évesen hogy lehet ilyen kérdéseket feltenni????

2015. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz alakjavuláson? Mert fogyni tudsz vele, ha kalória mínuszban leszel az által. De izmosodáshoz kevés a kardio edzés. Ahhoz komolyabb erősítő edzések is kellenek.

Fehérje kell naponta kb 2g x ttkg. Edzés után is jó lenne fehérje, ha nem is egyből utána. Én mondjuk egyből tolok egy tejsavóprotein shaket, de az újabb felfogás szerint nem annyira fontos egyből bevinni. De ez örök vita tárgya, ki miben hisz.

2015. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, hogy nem fog tetszeni az eredmény, ha csak HIIT edzésed lesz. 2 éve én is belekezdtem egy ilyen programba, akkor 54 kg voltam, ami a 165 cm-hez éppen megfelelő volt. A célom nekem is az állóképesség javítás volt, fogyni nem szerettem volna vele, inkább csak feszesedni. 2 hónapos program volt, az eredmény 48 kg, nulla izom. Az emberek kérdezgették, hogy mi bajom, talán beteg vagyok, vagy nem eszem eleget? Egyáltalán nem látszott rajtam, hogy edzek, szinte mindent "leugráltam" magamról. Egy edző ismerősöm összeírt nekem étrendet, meg heti edzéstervet, nagy súlyokkal, kevesebb ugribugrival. Heti egy HIIT edzés megmatadt, 3 súlyzós és páros héten plusz egy cardio edzés. Az eredmény látványos, és én is jól érzem így magam. Ha mindenáron ragaszkodsz ehhez az edzésformához, akkor mindenképpen kell az ajánlott adag protein, meg a helyedben edzés előtt vennék be vagy innék egy adag BCAA-t.
2015. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó válaszoló!


Érdeklődni szeretnék ,hogy a 2 hónapos program heti hány HIIT edzést jelentett?


Köszi!!

2015. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!