Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb sportmelltartók?

Melyek a legjobb sportmelltartók?

Figyelt kérdés
D-s mellem van, de nem szivesen sportolok, mivel nem találtam megfelelő sportmelltartót. Tudtok ajánlani olyat ami futáshoz, vagy egyéb intenziv mozgáshoz jó? ( lehetőleg 10 ezernél ne legyen több, linket is ha tudtok :) )
2015. máj. 20. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nem létezik. Ha az a célod, hogy tartsa a melled.

Ugyanis a sportmelltartók merevítő nélküliek, vagyis nem tartanak.

Ami tart, az a kosaras, csakhogy az meg futásnál kidörzsöl mindenhol, de a drót két végén borítékolható. Pláne, hogy olyankor izzadsz, a felázott bőrt sebesre dörzsöli.

Én is ezért álltam le a futásról.

2015. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem a merevítőtől tart egy melltartó, nem tudom ezt honnan vetted, előző....sőt, én kifejezetten elképzelhetetlennek tartom, hogy merevítős melltratóba bármilyen sportot végezzek


nekem is D-s mellem van, és az én kedvenceim a dechatlon-os kaenji melltartók. nem csak hogy 10e alatt vannak, ha jól emlékszem, 2 vagy 3 ezerért vettem őket. Nekem nagyon jól beváltak.

2015. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Az a kis szivacska nem tart semmit, ne viccelj már.

Ez csak takarásra van. Én ilyen "melltartót" hordok napi szinten, de csakhogy ne látsszon át a mellbimbóm.

2015. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tart persze valamennyit, de futáshoz, ahol ugrál a mell fel-le, alkalmatlan.
2015. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

nem tudom milyen szivacskára gondolsz :) amit írtam, egy erősebb anyagból készült, nagyon kényelmes melltartó, de szivacs az nincs benne. persze, én se trambulinon ugrálok null huszonnégyben, de azért egy szimpla futásra tökéletes...meg heti 3-4 edzésre.

[link]


erről van szó

2015. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

KÖszönöm, szerintem meg is rendelem, meg ér 1 próbát..

és a D-s az L-es ?

2015. máj. 20. 22:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 75/D -s vagyok, akkor M vagy L kell?
2015. máj. 20. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ez egy nagyon jó kérdés. szerintem inkább menj el és próbáld fel. végül is nem veszíthetsz sokat, mivel elég olcsó.

de mindenképpen azt ajánlom hogy próbáld fel, mert én pont ugyan ez a méret vagoyk, mint te, 75/D, és nekem M-es van, de anyum meg 75/B és neki az L-es a kényelmes. szóval egyéni dolog úgy látszik

2015. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hidd el felpróbálnám, de ahol én lakok, ott nincs ilyen készleten sajnos...szóval taláomra rendelek, sokat nem veszithetek :), köszönöm a segitsegedet!
2015. máj. 21. 06:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Shock Absorver! :)
2015. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!