Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egy számomra megfelelő...

Milyen egy számomra megfelelő edzésterv, illetve étrend?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években feljött rám 10-15 kiló fölösleg, amit nyár végére mindenféleképpen le szeretnék adni. Három hete csinálom azt, hogy minden második nap lejárok kondiba és a kardió gépeken megyek másfél órát, a köztes napokon pedig biciklizni megyek, egy dimbes-dombos vidéken tekerek le 40-50 km-t, a vasárnap pedig pihenő. Enni véleményem szerint nem eszek sokat, reggelire egy almát szoktam, illetve ha még éhes vagyok, akkor eszek hozzá egy müzliszeletet. Ebéd után meg nem nagyon szoktam enni, ha mégis, akkor csak gyümölcsöt, esetleg zöldségsalátát. Mennyire hatásos ez így? Azért kérdezem, mert nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz és nagyon elszántan indultam neki a dolognak, úgyhogy igyekszem kihozni magamból a maximumot, hogy elérjem a kitűzött célt.

2015. máj. 28. 18:32
 1/1 Sowilo ***** válasza:

Bukásra vagy ítélve. Fogyhatsz így simán 10-15 kilót, de annak a nagy része izom, víz, és glikogén lesz, és csak néhány kiló fog zsírból lemenni. Összességében kisebb lesz a térfogatod és a súlyod, viszont rosszabbul fogsz kinézni.


[link]

ezt a könyvet olvasd el

2015. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!