Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk ti melyiket választanátok...

Fiúk ti melyiket választanátok? (Képpel) Lányok szerintetek melyik néz ki jobban? (Nem a melleiken van a hangsúly, hanem a testükön. Egy vékonyabb csajnak is lehet nagyobb melle, mint egy ducibbnak, vagy épp forditva. )

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 30. 13:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ha a test alakját néznéd, nem a 2 fogpiszkálót néznéd :D
2015. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
pont hogy a ''2 fogpiszkálónak'' van alakja, nem a zsirpárnásnak... amugy ezek a képek tuti kivannak retusálva,mert az elsőn egy hurkát sem látni,vagy narancsbőrt,ami a teltebb nőknél jellemző
2015. jún. 6. 16:48
 13/24 anonim ***** válasza:
36%

"ha a test alakját néznéd, nem a 2 fogpiszkálót néznéd :D"

A szépség relatív. Én azt nem értem, hogy mit lehet a zsírpárnákon szeretni... max szorítgathatod, fogdoshatod, nézheted hogy hullámzik xD Én nem azt tartom formásnak: ezeket a kerek, gömbölyded, telt idomokat.

Igen a test alakját nézem és számomra az ideális test az a "fogpiszkáló". És jöhetsz a médiával stb. hogy rossz képet mutat, átmosták az agyam, stb. Nem hiszek benne. Mindig is a vékony tetszett, amióta az eszemet tudom.

Igazság szerint el tudom fogadni, hogy neked a teltebb tetszik, nincs vele semmi problémám. Legyél boldog az a lényeg, DE azt az alakot ami neked nem tetszik miért kell különböző negatív jelzőkkel illetni?

Ugyan úgy női alakja van, ugyan úgy lehet szép a másiknak, ha még neked nem is. Csak ennyit kell belátni. Olyan se létezik, hogy tökéletes nő -nincs ilyen, mert kinek mi számít tökéletesnek

2015. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
az én asszonykám is vékony, és tetszik is és szeretem, de alakjuk nincs... az elől deszka hátul léc az nem alak...
2015. jún. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
33%

Kedves (pff kedves a fenéket). Kérdezo.... A kommenteidbol latszik hogy te egy olyan pany vagy aki anorexiasan vekony valoszinuleg sosem volt kover de tul van 1-2 fogyokuran es ki van akadva ha egy pasinak nem az o teste jon be. Uvy saccolom nem lehetsz tul gazdag se tul művel hiszen 2 kommentbol

Latsik a primitiv stílusod..

2015. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
fekete fürdőrucis
2015. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem a melleken van a hangsúly? Az az egyik legfontosabb! Úgyhogy ezért is a fekete fürdőruhás, nagymellűre szavazok. Amúgy is jobban szeretem, ha egy lány nem csontkollekció, de a lényeg, hogy a cicik legyenek szép nagyok.
2015. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Egy nő legyen nőies kicsit telt a feketeruhas a baloldalit valasztanam
2015. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

A baloldalinak nagyon jó combja van, egyértelműen ő jön be leginkább.


A középső nagyon gnóm, olyan fura ez a póz, a kulcscsontra rátolt dekoltázs, az egész olyan kitekert, túl lilhegett.


A jobb oldali olyan se. Bejönnek a vékony csajok is, de ez szerintem retusálva lehet, kizárt dolog hogy ennyire sima rajta minden.

2015. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 urself válasza:
Nekem is a bal jon be. Szeretem ha egy kicsi zsír van rajta...az olyan cuki. <3
2015. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!