Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt izmosabb pasik? 16L

Vannak itt izmosabb pasik? 16L

Figyelt kérdés
Ha igen ti a lanyok miatt edzetek? Vagy magatoknak, vagy masoknak akartok megfelelni? Vagy csak szerettek kondizni?

2015. jún. 29. 16:59
 1/9 anonim válasza:
11%
Olyan nincs aki magának akar megfelelni..Legbelül mindenki arra törekszik hogy az ellenkező nem szemében piacképesebb legyen.
2015. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Van. :)

8 év küzdősport keményen. Csak magam miatt. Amit ad: Önfegyelem, kitartás, jó testfelépítés, erőnlét.

2015. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

régen a csajok miatt edzettem. Most tojok rájuk, és magam miatt edzek :D

24F

2015. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Folyamatosan edzek 1 éve, kizárólag magam miatt. Sajnos még nem vagyok túl izmos, inkább csak sportos.


17/F

2015. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez valahogy tok normalis volt mindig, hogy fiu letemre sportolok. Nem a lanyok miatt, nem is magam miatt ... hanem az eredmeny miatt.


Kesobb mar annyira az eletem resze lett a sport, hogy rosszul ereztem magam ha nem edzettem. Nem a lanyok miatt, mar nem is az eredmeny miatt, hanem az eletstilusom miatt.


Most mar mondhatni "oreg" vagyok es "beteg", de meg igy is sportolok. Most mar aztan vegkepp nem a lanyok miatt, nem is a teljesitmeny miatt, hanem az egeszsegemert.

2015. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkám elképesztően unalmas,ugyanakkor nincsen felettesem.Ezért az irodámban van 2db 20 kilóig bővíthető egykezes súlyzó,húzódzkodó és kenem vágom a fegyencedzést is.Ezekkel csinálom négy éve szinte minden hétköznap 1.5 órát az edzést és a kétségbeejtő unalom eredménye egy viszonylag izmosabb test.
2015. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szergej55 ***** válasza:
Az eredményért csinálom, nőm régen is lehetett volna, nem ezen múlik.
2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aikiboxer ***** válasza:
A legtöbb izmos ember a tükörnek edz.
2015. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Spada válasza:

Szia!

Mindenképpen a pozitív társadalmi hatása miatt.

A férfiak jobban tisztelnek,

a nőknek szimpatikusabb vagy ha sportolsz,kondizol.

Lehet hogy fiatal korában valaki vékony/túlsúlyos volt, különböző atrocitások érték emiatt.

Vagy egyszerűen ez a minta van a fejedben, hogy milyen egy igazi férfi, erős, bátor, stb.

2015. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!