Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt vegyek?

Milyen futócipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Hetente több, kb. 3-5 alkalommal járnék el kocogni, átlagosan 30-40 percet. Intervallum edzéshez is ezt használnám, tehát edzés alatt folyamatosan váltogatva lenne az intenzív séta és a futás.

Betonon, sík talajon, illetve terepen egyaránt használnám a cipőt, ezért nagyon fontos, hogy kényelmes legyen és jól tartsa a bokámat.


Nincs szükségem kapásból a legmárkásabb cipőre, sőt, igazából inkább csak egy viszonylag jó minőségű, belépőkategóriás csukára gondoltam, ami lehetőleg pénztárcabarát is, de nyilván nem ezen fogok spórolni, ha a kényelem múlik rajta.

Jelenlegi testsúlyom egyébként 77 kg.


Ti milyen cipőt javasolnátok?



2015. júl. 15. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olcsóbb Kalenjit. Azok nem olyan rosszak.
2015. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Adidas Stabil cipőket használtam/használok. Nekem nagyon beváltak. Mondjuk terepre nem megyek benne. Beltér (kézilabda) kint pedig murva, aszfalt, beton, esetleg futópálya. Füvön már csúszik rendesen, de én a sérülésem miatt nem megyek fűre és egyenetlen talajra úgy sem
2015. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!