Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Comb-popsi formálás szobabicik...

Comb-popsi formálás szobabiciklivel?

Figyelt kérdés
A szobabicikli megfelelő választás lehet a comb és a fenék formálására, izmosítására?

2015. aug. 7. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A bicikli egy állóképességi sport, a formát az izmok mérete adja, az izmok méretét pedig súlyzós edzéssel és megfelelő étrenddel tudod növelni... Bringàtól max kisebb lesz...
2015. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, de ilyen jó időben inkább a szabadban kerékpározz, az még jobb! :)

Aztán hajrá!! :)

2015. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen, főleg ha feltekered az erősségét maxra, hogy nehéz legyen tekerni, akkot izmosít is.
2015. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha a nyakadba veszed és guggolsz vele, akkor jó lehet.
2015. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy átlag, sportos szintig lehet. Viszont hogyha bombázó feneket, combot akarsz ahhoz kell a kemény súlyzós edzés.
2015. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a guggolás a leghatásosabb (főként súllyal), de egy kis változatosságot szeretnék beiktatni, mert az állandó guggolás már kezd unalmas lenni. Néha csinálnék már valami mást is, ezért gondoltam a bicóra.
2015. aug. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!